|
|
کدخبر: ۱۵۶۰۰۹

قسمت نبود برای پدیده ۱۰ گل بزنم

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد اعلام کرد که رسماً تا ۲ سال آینده بازیکن پرسپولیس است.

یونس شاکری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد صعود تیم پدیده مشهد به لیگ برتر فوتبال ایران گفت: تیم یکدستی بودیم و جو دوستانه ای در بین همه بازیکنان وجود داشت. من خدا را شکر می کنم که توانستم برای این تیم کاری انجام دهم و از اینکه در نیم فصل پدیده را برای بازی انتخاب کردم، خوشحالم.

وی در خصوص اینکه گفته بود برای پدیده در نیم فصل ۱۰ گل می زند، اظهار داشت: ابتدای حضورم در پدیده این قول را دادم اما ۹ گل به ثمر رساندم. قسمت نبود برای پدیده ۱۰ گل بزنم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد درباره اینکه برای فصل بعد در این تیم خواهد بود یا به پرسپولیس برمی گردد، تاکید کرد: باید با هر ۲ باشگاه صحبت کنم تا ببینم چه می شود ولی من ۲ سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و از حالا بازیکن این تیم هستم.

شاکری در واکنش به اینکه گفته می شود هنگام جدایی از پرسپولیس و برای پیوستن به راه آهن و یا پدیده مشکلاتی به وجود آمده و مدیر برنامه هایش و یکی از مسئولان وقت پرسپولیس از او طلب ۵۰ میلیون پول کرده اند، عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. پیشنهاد راه آهن خیلی پایین تر از پیشنهاد پدیده بود و نمی توانستم آن را قبول کنم. با اینکه پیش از آن با مسئولان مس کرمان توافق کرده بودم ولی شرایطی پیش آمد که به پدیده رفتم. من این اخبار را تایید نمی کنم.

انتهای پیام /

ارسال نظر