|
|
کدخبر: ۱۵۶۰۸۷

مدیرعامل نفت مسجدسلیمان:

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: برای برطرف کردن کاستی ها در اسرع وقت اقدام می کنیم تا قبل از شروع لیگ این موارد برطرف شود.

به گزارشخبرگزاری فارس، ابراهیم پیرامون در مورد دغدغه های مسئولان سازمان لیگ در خصوص وضعیت ورزشگاه تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: ما دغدغه های آقای بهروان و مسئولان سازمان لیگ را شنیده ایم و در اولین فرصت نظرات کتبی و رسمی مسئولان درباره کاستی ها می گیریم و به رفع آنها خواهیم پرداخت و مطمئن باشید برای برطرف کردن کاستی ها در اسرع وقت اقدام می کنیم تا قبل از شروع لیگ این موارد برطرف شود. مجموعه نفت امکانات زیادی دارد و این کاستی ها برای ما محدود است و مشکلی نیست که نتوانیم آن را برطرف کنیم.

وی در مورد اینکه آیا در لیگ برتر سال آینده با همین بضاعت و عوامل حضور خواهند یافت یا نه اظهار داشت: سعی می کنیم از کادر فنی و بازیکنان فعلی استفاده کنیم اما برای اینکه در لیگ برتر موفق عمل کنیم به دنبال این هستیم تا نیروهای حرفه ای تری هم حذف کنیم تا در لیگ بدرخشیم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سؤال که آیا از نظر او بازی ها در لیگ دسته اول جوانمردانه بوده یا نه، گفت: درباره تیم خودمان باید بگویم که جوانمردانه بازی کردیم و اگر هم مشکلی در زمینه داوری بود امیدوارم بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا بعدا حرف و حدیثی به وجود نیاید.

وی در پایان افزود: ما مسائل و مشکلات موجود را برطرف می کنیم و البته درباره هتلینگ هم باید بگویم که از این نظر مشکلی نداریم چرا که تراکتورسازی و تیم های دیگر به شهر ما آمدند و از این نظر هیچ مشکلی نداشتند.

انتهای پیام / م

ارسال نظر