|
|
کدخبر: ۱۵۶۱۸۲

بررسی گزینه های دستیاری پس از حضور در ایران

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال المپیک گفت: قرار است باشگاه پرسپولیس تا روز شنبه مشکلم را حل کند و به ایران بیایم.

نلو وینگادا در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: قرار بود چهارشنبه از لیسبون به تهران پرواز کنم اما در روز سه شنبه تماسی از فدراسیون فوتبال داشتم که به دلیل مشکل مالیاتی بجا مانده از حضور در پرسپولیس باید تا زمان حل این مشکل صبر کنم.

وی ادامه داد: مسئولان فدراسیون به من اعلام کردند که قرار است این مشکل در روز شنبه(فردا) از سوی باشگاه پرسپولیس حل شود تا بعد از آن بتوانم به ایران بیایم. من برای ورود به ایران مشکلی نداشتم اما امکان داشت پاسپورتم ضبط شده و ممنوع الخروج شوم. در قراردادم هم ذکر شده که پرداخت آن مالیات بجا مانده برعهده باشگاه پرسپولیس است.

سرمربی تیم المپیک با اشاره به اینکه دستیارش کاروالیو هم با او به ایران خواهد آمد گفت: شنیده ام هومن افاضلی برای فعالیت بعنوان دستیارم تمایلی ندارد و به همین دلیل زمانی که به ایران بیایم دیگر گزینه های پیشنهادی فدراسیون را برای انتخاب دستیار ایرانی خود بررسی خواهم کرد.

وینگادا تاکید کرد: به محض اطلاع دادن فدراسیون در مورد حل مشکلم به ایران خواهم آمد تا تمرینات تیم المپیک را آغاز کنیم. ما دو هدف عمده یعنی موفقیت ایران در بازی های آسیایی اینچئون و سپس صعود به المپیک را پیش رو داریم و باید هرچه سریع تر کارمان را آغاز کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر