|
|
کدخبر: ۱۵۶۲۰۹

حمایت ملی از تیم ملی؛

با شعار " حمایت ملی از تیم ملی " جلسه مشترک مسئولان ورزش و دست اندرکاران فوتبال کشور با گروه ها و برنامه سازان ورزشی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیباشگاه خبرنگاران؛ با شعار حمایت ملی از تیم ملی جلسه مشترک مسئولان ورزش و دست اندرکاران فوتبال کشور با گروه ها و برنامه سازان ورزشی صدا و سیما برگزار شد.

در این هم اندیشی که با حضور رئیس رسانه ملی، معاونین وزارت ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس و مسئولان فدراسیون فوتبال و جمعی از کارشناسان ورزشی حضور داشتند راهکارهای تقویت تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی برزیل مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست رئیس رسانه ملی با اشاره به اصل حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در این مسابقات، آن را نشانه یک موفقیت و افتخار بزرگ دانست و گفت: فارق از ثبت هر نتیجه ای در این رقابت ها، تیم ملی جمهوری اسلامی می تواند الگوی شایسته اخلاق و رفتار در سطح جهانی بوده و صدا و سیما وظیفه دارد تا ابعاد این رویکرد را برجسته نماید.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: تیم ملی فوتبال از بازیکنان برجسته و مربی مجربی برخوردار است که در صورت حفظ انسجام گروهی و برخورداری از انضباط و روحیه جنگندگی خواهد توانست عملکرد شایسته ای از خود نشان دهد.

مهندس ضرغامی؛ نقش رسانه ملی در تقویت روحیه و پشتیبانی معنوی از تیم ملی فوتبال را تعیین کننده دانست و همه گروه ها، برنامه سازان و مجریان ورزشی را به رعایت دقیق سیاست های حمایتی در این چارچوب دعوت کرد.

در این نشست مسئولان ورزشی کشور ضمن قدردانی از حمایت های همیشگی رسانه ملی از تیم های ملی، موضوعاتی چون ضرورت تقویت روحیه تیم با پخش مصاحبه های مردمی، مدیریت سطح انتظارات متناسب با توانمندی های دیگران، انتخاب مدل خاصی از اخلاق حرفه ای، پخش مستقیم مسابقات در پارک ها و اماکن عمومی، اطلاع رسانی صحیح از اقدامات فدراسیون فوتبال و استفاده از حضور پیشکوستان و بازیکنانی که در دوره های قبل جام جهانی حضور داشتند را مورد توجه و تاکید قرار دادند.

انتهای پیام

ارسال نظر