|
|
کدخبر: ۱۵۸۳۱۶

بازیکنان ذوب آهن غیرت زیادی مقابل ماهان به خرج دادند؛

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن با تاکید بر تمرکز بالای تیمش در دیدار سوم مقابل ماهان از جذب بازیکن خارجی برای نیمه نهایی گفت: جذب بازیکنی که پیش از عید دنبالش بودیم دیگر ممکن نیست.

فرزاد کوهیان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناز دیدار سوم تیمش با فولاد ماهان صحبت کرد: تمرکز بازیکنان ذوب آهن در دیدار سوم بسیار بالاتر از بازی قبل بود. تمام آنها کاملا منطقی و با ریتمی مناسب بازی کردند و غیرت زیادی به خرج دادند.

وی در مورد نزدیک شدن بازی دوم بعد از باخت روز اول تاکید کرد: در دیدار قبلی اختلاف بالایی داشتیم اما به دلیل ۵ خطایی شدن هر دو گاردرآس تیم در کوارتر چهارم بازی بسیار نزدیک شد.

اسلاوکو یار خارجی تیم در ابتدای پلی آف بازی خوبی انجام نداده بود، کوهیان در مورد وی تاکید کرد: اسلاوکو به خاطر آسیب دیدگی خود در دیدار اول کیفیت نداشت اما به تدریج در حال بازگشت است. امروز هم هر چند بازی وی ایده آل نبود اما بهتر از قبل شده بود.

محمود مشحون رئیس فدراسیون در جدیدترین مصاحبه خود گفته است که ذوب آهن مجاز به گرفتن بازیکن خارجی است، سرمربی ذوب آهن در مورد جذب خارجی پیش از مرحله نیمه نهایی گفت: به هر حال بازیکن خارجی که قبل از تعطیلات نوروز تقاضای جذبش را داشتیم دیگر در دسترس نیست و اگر قصد آوردن یار دوم خارجی را داشته باشیم باید برای بازیکن جدیدی اقدام کنیم. اتفاقا بعد از بازی به آذری مدیرعامل باشگاه هم تاکید کردم که به بازیکن خارجی نیاز داریم و در صورت موافقت وی باید از فدراسیون مجوز بگیریم.

برخی بازیکنان ذوب آهن بعد از دو دیدار اول با ماهان از حواشی ای صحبت کردند که برای این تیم مشکل ایجاد کرد، کوهیان با تاکید براینکه حواشی ارتباطی به بازیکنان تیمش نداشته و هیچ مشکلی در داخل تیم نیست، توضیح داد: اشاره بازیکنان به این بود که قبل از شروع پلی آف شایعه شد که تیم ماهان مانند همیاری شرایط بازی ندارد و در بازی حاضر نمی شود.

انتهای پیام /


ارسال نظر