|
|
کدخبر: ۱۵۸۵۸۷

یک نفر در باشگاه پرسپولیس دلش نسوخت؟

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه های ما فقط سر و صدا دارند اما کارهای روزمره خود را هم انجام نمی دهند.

عباس ترابیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص مشکلاتی که برای حضور وینگادا در ایران به وجود آمده، اظهار داشت: من مسئولیت مذاکره با او را برعهده داشتم و هیچ مشکلی هم در این زمینه وجود نداشت حتی قرارداد هم با او امضا کردیم اما متأسفانه زمانی که برای اجازه کار او دنبال اقدامات لازم بودند متوجه شدند که به علت مسائل مالیاتی که از سال ۸۹ برای او در باشگاه پرسپولیس به وجود آمده بود نمی تواند در ایران حاضر شود.

وی ادامه داد: این موضوع به زمان مدیریت عباس انصاری فرد برمی گردد حالا جالب است که از آن زمان یک نفر در باشگاه نبوده است که وضعیت مالیاتی او را روشن کند. دقیقا در قرارداد او ذکر شده است که پرسپولیس تمام موارد مالیاتی او را برعهده دارد. او ۵-۶ ماه بیشتر در ایران نبوده اما سؤال من این است که یک نفر در این باشگاه دلش نسوخته که دنبال این موارد برود.

رئیس کمیته بازاریابی در مورد اینکه آیا حضور وینگادا منتفی شده تأکید کرد: وینگادا با فدراسیون قرارداد بسته است و هم اکنون می تواند حقوقش را هم بگیرد. فدراسیون به دنبال بر طرف کردن مشکل مالیاتی اوست اما باشگاه های ما فقط بلدند سر و صدا کنند، کارهای روزمره خود را هم انجام نمی دهند. امیدوارم این مسئله هر چه زودتر برطرف شود.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر