|
|
کدخبر: ۱۵۸۵۹۱

مربی تیم ملی امید گفت: تا آمدن وینگادا، مسئولیت هدایت تیم ملی را برعهده دارم.

هومن افضلی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراندر مورد وضعیت تیم ملی امید گفت: اردوی تیم ملی امید از ۲ روز گذشته در کمپ تیم ملی آغاز شده، این اردو در راستای ادامه برنامه قبلی برپا شده است. با توجه به اینکه سه اردوی قبلی با هدایت من برگزار شده، مسئولیت برقراری این اردو را نیز متقبل شدم.

مربی تیم ملی امید در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلات مالیاتی که مطرح می شود، آیا وینگادا به ایران خواهد آمد، بیان کرد: به هر حال وینگادا با ایران قرارداد بسته و اگر شرایط مهیا شود، به طور حتم خواهد آمد. در مورد مسائل و مشکلات گفته شده، من چیزی نمی دانم، تنها مطلبی که می دانم این است که چون وینگادا حضور ندارد، مسئولان من را به جای وینگادا، برای تمرین دادن تیم گذاشتند.

وی در مورد زمان اردو افزود: طبق برنامه ریزی صورت گفته اردوی تیم ملی تا ۲۸ فروردین ادامه دارد.

افاضلی در رابطه با اینکه اگر وینگادا بخواهد به عنوان مربی در تیم ملی امید همکاری خواهد کرد، بیان کرد: خیر، مسئولان گفتند ولی به دلیل اینکه می خواهم فضای کاری ام را تغییر دهم، نپذیرفتم.

افاضلی در مورد نظر وینگادا راجع به حضور مربی ایرانی در کنار تیم ملی بیان کرد: زمانیکه یک نفر مسئولیت یک کاری را بر عهده می گیرد، برنامه هایی را برای شروع کار خود دارد و در ذهن خود تصوراتی دارد. به نظر من باید شرایط را برایش فراهم کرده تا بتواند برنامه های خود را عملی کند.

وی افزود: به هر حال حضور مربی ایرانی با توجه به شناختی از لحاظ روحی روی بازیکنان دارد، کاملا موثر است، بودن مربی ایرانی می تواند این پروسه را کوتاه کند و رابطه بین وینگادا و بازیکنان نزدیک تر کند.

افاضلی در مورد شکسته شدن طلسم ناکامی تیم ملی امید در المپیک گفت: در دوره های قبل نیز تیم های خوبی داشتیم، منتها یک سری مسائل اجرایی وجود دارد که مانع رسیدن به هدف اصلی می شود.

این تیمی که من دیدم یکی از تیم های خوب امید ما است. پتانسیل خوبی دارد، امیدوارم با فراهم کردن شرایط بتوانیم به هدف اصلی مان و حضور موفق در المپیک برسیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر