|
|
کدخبر: ۱۵۸۶۲۹

مروری بر هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛

هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا امروز در حالی برگزار خواهد شد که ۲ نماینده ایران، تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان به مصاف حریفان قطری و عربستانی خود می روند.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران: هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا امروز ۲۶ فروردین در ۲ منطقه غرب و شرق آسیا آغاز می شود.

تیم های فوتبال سپاهان و تراکتورسازی به ترتیب به مصاف تیم های فوتبال السد و الاتحاد می روند.

**الاتحاد عربستان - تراکتورسازی تبریز / کار سخت تراکتور در عربستان

تیم فوتبال تراکتورسازی امروز ساعت ۲۲ میهمان تیم فوتبال الاتحاد در عربستان است.

تیم تراکتورسازی به خاطر پیروزی مقابل استقلال در هفته پایانی لیگ ایران با روحیه مضاعف به عربستان خواهد رفت.

حضور حامد لک و کریم انصاری فرد در اردوی تیم ملی و فرشید احمدزاده و مهدی کیانی به علت محرومیت و دو اخطاره بودن و عدم حضور فرشید طالبی به دلیل مصدومیت و کنار گذاشته شدن محمد ابراهیمی از سوی تونی اولیویرا باعثشده است تا تراکتورسازی با غیبت شش بازیکن خود به مصاف تیم الاتحاد برود.

تراکتورسازی باید در این بازی به پیروزی برسد تا در صورت ناکامی العین در برابر لخویا بتواند به صدر جدول گروه خود صعود کند و شانس رفتن به مرحله بعد را افزایش دهد.

درحالی که نماینده ایران در این بازی نتیجه تساوی هم کسب کند شانس صعود را از دست نمی دهد ولی سرنوشت آن در روز آخر مشخص می شود.

در بازی رفت دو تیم تراکتورسازی و الاتحاد که در هفته اول لیگ قهرمانان در تبریز برگزار شد تراکتورسازی ۱۰ نفره توانست با یک گل از سد این تیم عربی بگذرد و به پیروزی برسد.

براین اساس الاتحاد برای جبران آن شکست امروز به مصاف تراکتورسازی خواهد رفت.

گفتنی است، تیم تراکتورسازی با ۵ امتیاز در جدول گروه c در جایگاه سوم قرار دارد.

تیم الاتحاد هم با ۶ امتیاز در رده دوم است و صدرنشین این گروه را تیم العین با ۹ امتیاز در اختیار دارد. تیم لخویا نیز با ۴ امتیاز قعرنشین گروه c آسیا است.

**سپاهان اصفهان - السد قطر / تلاش برای بقا در آسیا

تیم فوتبال سپاهان اصفهان امروز ساعت ۲۰:۳۰ در فولاد شهر پذیرای تیم فوتبال السد قطر خواهد بود.

تیم فوتبال سپاهان در حالی که به احتمال زیاد ملی پوشان خود را برای این مسابقه در اختیار نخواهد داشت باید با تفاضل ۲ گل از سد تیم السد قطر بگذرد و در آن سوی میدان امید به شکست الاهلی مقابل الهلال داشته باشد تا بتواند به صدر جدول گروه D برسد و شانس صعود خود را به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا افزایش دهد.

این درحالی است که زردپوشان اصفهان در صورت کسب تساوی در برابر السد نیز از گروه خود حذف نخواهد شد ولی کار به روز آخر کشیده خواهد شد و شانس صعودش به اما و اگرها وابسته می شود.

نماینده قطر بدون مهاجم با سابقه خود رائول گونزالس اسپانیایی به تهران سفر کرده است و به مصاف سپاهان خواهد رفت.

زردپوشان اصفهانی بعد از کسب برد خانگی برابر نفت در هفته پایانی لیگ برتر و تغییر در سرنوشت قهرمانی و کسب رتبه چهارم لیگ داخلی نتوانستند به هیچ جای در این فصل دست یابند و تمام تمرکز خود را بر این مسابقات متمرکز کرده اند تا بتوانند به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا راه یابند.

گفتنی است، تیم فوتبال سپاهان در گروه D با ۴ امتیاز قعرنشین است و السد نیز با ۵ امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی قرار دارد.

رده های اول و دوم جدول گروه D دیگر قهرمانان آسیا نیز به ترتیب با ۶ و ۵ امتیاز در اختیار الاهلی امارات و الهلال عربستان است.

شایان ذکر است، این رقابت ها در روز چهارشنبه هم پیگیری می شود و ۲ نماینده کشورمان استقلال و فولاد به مصاف حریفانشان می روند.

انتهای پیام /

ارسال نظر