|
|
کدخبر: ۱۵۸۷

کهن‌دل:

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان با رد شایعه استعفایش گفت که به خاطر بیماری چند روزی در تمرینات حاضر نشده است.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، ناصر کهن‌دل در مورد حاضر نشدن در تمرین مس کرمان که باعثمطرح شدن شایعه استعفایش شد گفت: من بیمار بودم و به همین دلیل چند روزی در تمرینات حاضر نشدم و تا امروز در بستر بودم. استعفایی در کار نبود و به خاطر بیماری در خانه بودم. حتی روز پنجشنبه به خاطر این مسائلی که مطرح شده بود موبایلم را خاموش کردم.

سرپرست مس کرمان در مورد اعتراض تماشاگران این تیم به بد بسته شدن مس، اظهار داشت: مشکلی وجود ندارد. تیم مابسته شده و بازیکنان هم تمریناتشان را پیگیری می‌کنند. این افرادی هم که تاکنون جذب شده‌اند کسانی بودند که تقوی آنها را تایید و باشگاه جذب کرد.

کهن‌دل در پاسخ به این سوال که به عنوان یک کارشناس مس کرمان را چگونه می‌بیند، گفت: من دخالتی در جذب بازیکن ندارم و این موضوع به دید سرمربی تیم مربوط می‌شود. تقوی مربی بزرگی است و بازیکنانی که خواسته را به باشگاه اعلام کرده و باشگاه نیز آنها را جذب کرده است. اینها در چارچوب وظیفه سرمربی است و من حداقل تا شروع بازی‌ها نمی‌توانم اظهارنظری انجام دهم. احتمال دارد تیم خوب هم بسته شده باشد.

وی اضافه کرد: باید یکی دو بازی انجام شود و بعد از آن دید تیم چگونه است. در مجموع باید بگویم من سرپرست تیم هستم و مسائل فنی در حیطه وظایف من نیست.

سرپرست تیم مس کرمان در مورد کناره‌گیری محمدی دستیار کرمانی تقوی، گفت: پنجشنبه در تمرین هواداران اعتراض می‌کردند و بیشتر انتقادشان نیز به بخش دفاع تیم بود. آنها شعار می‌دادند و می‌خواستند محمدی استعفا دهد. او هم مجبور شد به خاطر مردم و طرفداران برود و فعلا در خانه نشسته است.

کهن‌دل با رد این ادعا که کرمان جو نامناسبی برای مربیان دارد، گفت: افرادی مانند قلعه‌نویی، مظلومی و کاظمی از کرمان به تیم‌های استقلال و سپاهان رفته‌اند و مرفاوی هم از کرمان به صبا رفت. برعکس این ادعا باید بگویم در کرمان مدیران و مربیان شرایط خوبی دارند و مس همیشه پلی برای پیشرفت مربیانی است که در این تیم حضور داشته اند بوده است.

ارسال نظر