|
|
کدخبر: ۱۵۹۱۰۱

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: امشب حریف مان بی خطر بود و حتی یک موقعیت نصفه و نیمه نداشت.

به گزارشگروه ورزش باشگاه خبرنگاران، زلاتکو کرانچار بعد از پیروزی ۴ بر صفر تیمش مقابل السد قطر گفت: این برد را به بازیکنان خودم تبریک می گویم. آنها به دستورات ما گوش دادند. از اول بازی تا آخر به برنامه های تیم عمل کردند. می خواستیم حریف را از کار بیاندازیم. خط هافبک به خوبی بازی سازی کرد. این اتفاق باعثشد چهار گل بزنیم.

وی افزود: خوشحالم قدرت خوبی از آکادمی جوانان فوتبال سپاهان را شاهد بودیم. امروز موفق شدیم بر روی بال هواداران سپاهان به پرواز در بیاییم. امیدوارم در هفته بعد این روند رو به رشد ما ادامه پیدا کند.

کرانچار در مورد اینکه آیا امکان دارد تیمش از لحاظ روحی تخلیه شده باشد، خاطرنشان کرد: به بازیکنان خود دستور فنی دادم گفتم باید به مرحله بعد صعود کنند. ۶ نفر از بازیکنان به تیم ملی دعوت شدند و ممکن بود از لحاظ روحی عوض شوند، آنها تمرکز خود روی باشگاه را از دست ندادند. مطمئن بودم بازیکنان موفق عمل می کنند.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه آیا فکر می کرد تیمش با این اختلاف برنده بازی شود، خاطرنشان کرد: می دانستیم ابتدا باید پیروز باشیم و سپس دنبال افزایش گل بودیم که اگر نیاز به گل های بیشتر در روزهای پایانی داشته باشیم دچار مشکل نشویم. امشب حریف مان بی خطر بود و حتی یک موقعیت نصفه و نیمه نداشت.

کرانچار خاطرنشان کرد: نه امسال بلکه همیشه به بازیکنان تأکید داشتم از قدرت شوت زنی خود استفاده کنند. این توانایی نزد بازیکنی مثل سوکای و مهدی شریفی وجود دارد.

وی در مورد اینکه چه زمانی بازیکنان سپاهان به اردوی تیم ملی می روند، گفت: قاطعانه اعلام کردیم تا پایان بازی های این مرحله بازیکن نمی دهیم، از سه ماه قبل برای این برنامه ریزی هشدار دادیم و گفتیم این کار باشگاه ها را دچار مشکل می کند. تابع تقویم فیفا هستیم و این اردو در تقویم نیست.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین