|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۱۸

ملوان مانند تیم محلی اداره می شود

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: اگر مربی جدید در ملوان نتیجه نگیرد داستان اولیویرا این بار در انزلی تکرار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی روز گذشته اعلام کرد که جدایی دراگان اسکوچیچ از این تیم قطعی است و باشگاه حتی با مربی فصل آینده به توافق رسیده است. این موضوع با واکنش منفی بازیکنان شاخص ملوان همچون مازیار زارع و سیدجلال رافخایی مواجه شده است.

مهاجم تیم فوتبال ملوان نیز به مانند کاپیتان این تیم جدایی دراگان اسکوچیچ را به سود ملوانان نمی داند و خواهان تجدیدنظر در تصمیم مسئولان باشگاه است. رافخایی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم به این موضوع اشاره کرده و در خصوص شرایط تیمش، عملکرد اسکوچیچ و… به اظهارنظر پرداخته است که مشروح آن در زیر می آید:

تسنیم: قبول داری ملوان خیلی راحت اسکوچیچ را از دست داد؟

من فکر می کنم بابت از دست دادن دراگان ضرر خواهیم کرد. نمی دانم چه تفکری پشت این موضوع بود که با اسکوچیچ قطع همکاری کردند و مطمئناً در مورد ضرر یا سود این تصمیم باید مسئولان باشگاه پاسخگو باشند.

تسنیم: اکثر بازیکنان هم از جدایی او ناراحت هستند…

همه بازیکنان دوست داشتند اسکوچیچ بماند ولی گویا تصمیم باشگاه چیز دیگری بود.

تسنیم: فکر نمی کنی قطع همکاری با اسکوچیچ دلیل دیگری داشته باشد؟

این تصمیم واقعاً تعجب برانگیز بود و در حالی صورت گرفت که دراگان نتایج خوبی گرفته بود. نمی دانم پشت پرده چه مسائلی بود ولی باید بگویم که اسکوچیچ ملوان و مردم انزلی را دوست داشت و دلش می خواست که بماند.

تسنیم: قبول داری این حق اسکوچیچ بود که بابت فصل آینده پول بیشتری بخواهد؟

طبیعی است که بازیکن و مربی همیشه دنبال یک قرارداد خوب باشند اما یک بار که با دراگان حرف می زدم گفت که مذاکراتش با مسئولان باشگاه به مسائل مالی نرسیده و ابتدا در مورد امکانات، هدف های تیم و برخی مسائل دیگر صحبت کرده اند. او گفت اصلاً بحثمالی مطرح نشد که بخواهیم چانه بزنیم.

تسنیم: به نظر تو جانشین اسکوچیچ باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

او ثابت کرد که مربی خارجی هم می تواند در ملوان نتیجه بگیرد و اولین مربی غیرایرانی تاریخ ملوان بود. من معتقدم مربی جدید ملوان باید روح بزرگی داشته باشد و دنبال اهداف بزرگ باشد. به هر حال این به مسئولان باشگاه مربوط می شود که چه کسی را بیاورند ولی اگر مربی جدید نتیجه نگیرد داستان اولیویرا این بار در انزلی تکرار خواهد شد. به هر حال تماشاگران ملوان نتایج خوب اسکوچیچ را نمی توانند فراموش کنند.

تسنیم: در مورد مشکلات مالی چه صحبتی داری؟

هنوز که پولی دریافت نکرده ایم و آقایان هر روز یک حرف می زنند. جدیداً هم بحثحسابرسی را مطرح کرده اند و جالب اینجاست که تصمیمات در ۲ دفتر گرفته می شود که یکی در انزلی و دیگری در غازیان است. در ضمن ما نمی دانیم وقتی پول نیست چطور قرار است مربی جدید بیاورند. من فکر می کنم ملوان مانند تیم محلی اداره می شود.

تسنیم: دوست داری در ملوان بمانی؟

من ملوان را دوست دارم اما باید ببینیم تا یکی، ۲ هفته آینده شرایط چگونه رقم خواهد خورد و چه اتفاقاتی پیش می آید.

تسنیم: تو پارسال آقای گل شدی، امسال از عملکرد خودت راضی بودی؟

امسال چندبار مصدوم شدم و فکر می کنم ۱۷ یا ۱۸ بازی انجام دادم. من ۹ گل زدم و اگر مصدوم نمی شدم در کورس آقای گلی بودم. با این حال باید آقای گلی را به انصاری فرد تبریک بگویم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین