|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۴۸

به لحاظ مهره بهتر از فولاد بودیم

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از بلاتکلیفی این تیم پرداخت.

حمید علی عسگر در خصوص وضعیت فعلی پرسپولیس به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: ۷ فصل در پرسپولیس حضور داشته ام اما تاکنون چنین وضعیتی را تجربه نکرده بودم. هیچ وقت ندیده بودم در پرسپولیس تا این اندازه بلاتکلیفی وجود داشته باشد و هیچکس برنامه اش را برای فصل بعد نداند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: زمانی که پرسپولیس در کورس قهرمانی و اوج رقابت ها قرار داشت مسئولان وزارت ورزش حرف بازیکنان پرسپولیس را نمی شنیدند. مطمئناً حالا که فصل تمام شده بازیکنان دیگر هیچ شانسی ندارند که کسی شنونده حرف ها و مشکلات شان باشد.

وی شرایط تیم فوتبال پرسپولیس را نگران کننده خواند و گفت: این بلاتکلیفی در نهایت موجب می شود پرسپولیس در یکی از حساس ترین فصل هایش که باید برای حضوری قدرتمند در لیگ قهرمانان آماده شود، به خوبی تدارک دیده نشود. با ادامه این روند طبیعی است که بیشتر بازیکنان پرسپولیس که قراردادشان با این باشگاه به اتمام رسیده به پیشنهادهای مالی خوبی که از دیگر تیم ها دریافت می کنند، پاسخ مثبت بدهند.

علی عسگر با تاکید براینکه یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و فصل بعد هم در این تیم خواهد ماند، تصریح کرد: این فصل به لحاظ امتیازی و بازیکن واقعاً شرایط خوبی داشتیم و حیف شد که قهرمانی را از دست دادیم. اگر مشکلات روحی روانی ناشی از فشار مسائل مالی که با پرداخت نشدن مطالبات مالی مان به وجود آمد، نبود و همچنین ریز قراردادها از سوی وزارت ورزش منتشر نمی شد، قطعا قهرمان می شدیم. فولاد در شرایطی قهرمان شد که به لحاظ مهره و داشتن بازیکن بهتر از ما نبود.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین