|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۸۲

سرپرست تیم پرسپولیس گفت: ما منتظر هستیم تا وزارت ورزش تصمیم گیری کند و سریع تر تکلیف هیئت مدیره را مشخص کند و ما بتوانیم تیمی در خور نام پرسپولیس را برای فصل بعد آماده کنیم.

محمد پنجعلی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، گفت: پس از نایب قهرمانی تیم در لیگ برتر، پاداش بازیکنان به صورت چک، از جانب هدایتی پرداخت شد و مبلغ پرداختی برای همه بازیکنان یکسان است.

وی در مورد نقل و انتقالات افزود: همچنان منتظر هستیم کادر فنی لیست را آماده کرده، منتظر باشگاه هستیم که جلسه بگذارند و وزارت ورزش بودجه تعیین شده را آماده کند.

وی افزود: روز گذشته نیز با علی پروین جلسه ای داشتیم و کماکان منتظر تصمیم وزارت ورزش هستیم.

پنجعلی در مورد مدیرعاملی باشگاه و ادامه حضور علی پروین در پرسپولیس گفت: مدیرعامل و هیئت مدیره را وزارت ورزش انتخاب می کند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مربی تیم و حضور علی دایی افزود: از ادامه همکاری علی دایی اطلاعی ندارم.

پنجعلی راجع به وضعیت بازیکنان و ادامه حضور یا عدم حضور بازیکنان تصریح کرد: به هرحال با وجود مشکلات، این طبیعی است که بازیکنان نمانند، خواهش ما از وزارت ورزش این است که آقای خادم رسیدگی کنند تا از بلاتکلیفی دربیایم.

وی افزود: هنوز هیچ چیز مشخص نیست، همه بچه ها دوست دارند در تیمشان بمانند، ولی شرایط خوب نیست. از وزارت ورزش خواهش دارم که وضعیت تیم پرسپولیس را هرچه زودتر مشخص کنند تا بتوانیم بازیکنانی که نیاز داریم را جذب کنیم. ما باید تیمی را ببندیم که در خور نام پرسپولیس است.سرپرست پرسپولیس در مورد صحت قراردادهایی که از طریق رسانه ها اعلام شد، گفت: در این مورد خیلی صحبت کردیم، باید مسئولان وزارت ورزش و باشگاه جلسه ای بگذارند و با هم نشستی داشته باشند و رو در رو صحبت کنند، به هرحال یا درست بوده یا اشتباه، ما حاضریم اگر اشتباهی از جانب ما صورت گرفته عذرخواهی کنیم. آنها که اعلام کردند و این قراردادها را در رسانه ها پخش کردند که البته این خود عملی غیرقانونی بود، اگر مدرکی دارند ارائه دهند.

پنجعلی در خصوص صحت و یا سقم خبری که گفته می شود که وی ماشین هیوندا تحویل گرفته، بیان داشت: صددرصد اشتباه است، بهرحال این اتومبیلی که مطرح شده که من تحویل گرفتم حتما سندی دارد، اگر این سند را دارند ارائه دهند، قاعدتا از این ۲ حالت خارج نیست: یا مطلبی که گفته شده اشتباه است یا بنده کلاه بردارم! در هر صورت مشخص می شود که آیا سندی به نام من خورده یا نه!

وی درباره شرایط باشگاه گفت: هیئت مدیره منتظر اعلام وزارت ورزش است، شرایط به گونه ای است که باید مشخص شود و شفاف سازی شود و مطالبات بازیکنان همچنان باقی مانده است، یکسری چک برگشتی دست بازیکنان مانده، نمی شود که چکهای برگشتی را به حساب پرداختی های بازیکنان گذاشت.

پنجعلی در ادامه افزود: باید جلساتی بگذارند که رضایت بازیکنان را جلب کنند، این بازیکنان با وجود اطمینان از نبودن پول، با غیرت بازی کردند و به لطف خدا توانستند حقشان را تا حدودی بگیرند و سهمیه آسیا را کسب کنند. حالا نوبت مسئولان است که بیایند و تکلیف این بازیکنان را مشخص کنند.

چک هایی که پرداخت کردند و ماشین های بدون سند را دریافت کنند و در عوض پولش را به بازیکنان پرداخت کنند.

وی افزود: همه ما منتظر شفاف سازی و روشن شدن تکلیف مان هستیم، تک تک بچه ها با من در تماس و همه علاقه مند به حضور در تیم محبوبشان هستند، ولی با این شرایط نمی توانند.

پنجعلی در مورد پیشنهادهای باشگاه رئال مادرید تصریح کرد: متاسفانه در این شرایط ملی نمی شود، ما چگونه به بازیکنی که مال باشگاه نیست و تکلیفش مشخص نیست بگوییم که برای تیم بازی کند!

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین