|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۹۴

شباهت کم نظیر یکی از شهروندان هرات به «لیونل مسی» ستاره دنیای فوتبال محور توجه بسیاری از رسانه ها و اهالی مستطیل سبز شده است.

«عبدالکریم سروری» فردی افغانستانی که شباهت بسیاری با یکی از معروفترین ستاره های فوتبال دنیا دارد، در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری فارسدر هرات گفت: از کودکی به تیم بارسلونا علاقه داشته و مسابقات این تیم را دنبال می کرده و از ۲ سال پیش متوجه شباهت خود به لیونل مسی شده است.

«عبدالکریم» معلم و خیاطی است که این روزها بسیاری او را لیونل مسی هرات خطاب می کنند.

عبدالکریم سروری را در بازار بی نظیر هرات به عنوان خیاطی خوش رو و خوش اخلاق می شناسند و هنگامی که می خندد شبیه لیونل مسی ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال می شود.

شباهت عبدالکریم به لیونل مسی اتفاقی جالبی برای وی و هواداران این مرد پر افتخار آرژانتینی است.

محبوبیت مسی نزد عبدالکریم تنها به دلیل شباهت به وی نیست او به بازی های مسی علاقه خاصی دارد و در مغازه خیاطی وی عکس های این فوتبالیست مشهور دیده می شود و حتی پیراهن مسی را همیشه در کنارش دارد.

عبدالکریم در کنار خیاطی یک معلم است، وی در مدرسه «صلاح الدین سلجوقی» هرات برای دانش آموزان مقاطع مختلف تاریخ را تدریس می کنند.

به گفته عبدالکریم شاگردانش وی را در کلاس درس استاد مسی صدا می کنند.

عبدالکریم اکنون طرفداران زیادی پیدا کرده است، وی می گوید رسانه های بسیاری از زمانی که شباهت چهره اش با مسی مشخص شده به استقبال وی آمده اند.

لیونل مسی افغانستان می گوید تنها یک آرزو دارد و امیدوار است روزی بتواند از نزدیک فوق ستاره آرژانتینی کاتالان ها را ببیند و با وی از نزدیک عکس بگیرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر