|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۴۴

خبرگزاری تسنیم: خبرگزاری فرانسه حضور تیم ملی ایران با ۱۱ بازیکن در اردوی آفریقای جنوبی بدون حضور دروزاه بان را سوژه گزارش خود کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، حضور تیم ملی فوتبال ایران در کشور آفریقای جنوبی با ۱۱ بازیکن برای آماده سازی حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بازتاب جهانی داشته است.

خبرگزاری فرانسه(AFP) با انتشار گزارشی نوشت: تیم ملی ایران برای برگزاری اردوی آماده سازی خود در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی اردو زد. بر اساس گزارش رسانه های ایران، کارلوس کی روش با تکیه بر تنها ۱۱ بازیکن در ژوهانسبورگ اردو را برپا می کند جایی که تا ۷ می(۱۷ اردیبهشت) خواهند بود و هنوز دروازه بانی در این اردو دیده نمی شود.

پس از اینکه تیم ملی ایران در تاریخ ۱۸ ژوئن ۲۰۱۳ جواز چهارمین حضورش در مرحله پایانی جام جهانی ۲۰۱۴ را گرفت این اولین اردوی جدی اش به شمار می رود. ایران در آفریقای جنوبی ۴ دیدار برگزار خواهد کرد. آخرین دیدار تدارکاتی ایران در راه آماده سازی خود برای حضور در رقابت های جام جهانی شکست ۲ بر یک ایران مقابل گینه در تهران بود.

بر اساس گزارش رسانه های داخلی ایران، کی روش از ۲۸ بازیکن برای حضور در این اردو دعوت کرده که بیشتر آنها از بازیکنان لیگ داخلی ایران و لیگ های اطراف این کشور است. هر چند هنوز ۴ تیم تراکتورسازی، استقلال، سپاهان و فولاد که در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند بازیکنانشان را در اختیار خود دارند.

ایران در گروه F جام جهانی برزیل با آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین همگروه است.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین