|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۴۹

صحبت های ضد و نقیض مسئولان باشگاه پرسپولیس به نامه فیفا

رئیس امور بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: فیفا شکایت دستیار وینگادا را به رسمیت شناخته است و باید پولش را بدهیم.

امیرعلی حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص نامه فیفا درباره کاروالیهو به باشگاه پرسپولیس و تهدید این باشگاه به کسر امتیاز و سقوط به لیگ پایین تر گفت: شکایت نامه ای از سوی کاروالیهو که دستیار وینگادا بود تهیه شده است و همین شکایت نامه به رسمیت فیفا هم رسیده است. در واقع در این شکایت حق را به دستیار وینگادا داده است.

وی افزود: موضوع کاروالیهو و باشگاه پرسپولیس بابت طلبش حل و فصل شده اما فیفا از ما مبلغی درخواست کرده تا به کاروالیهو دهیم. این پول ۷۵۰۰ فرانک سوئیس است.

رئیس امور بین الملل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: در نامه فیفا آمده اگر تا ۱۰ روز آینده این پول را پرداخت نکنیم ممکن است از ما کسر امتیاز شود و از لیگ برتر به لیگ پایین تر تیم را انتقال بدهند که ما این پرونده را امروز مورد بررسی قرار دادیم و منتظر دستور مسئولان باشگاه هستیم.

همچنین مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس که قبلا گفته بود این پرونده کاملا بسته شده نیز گفت گویی را با خبرنگار فارس انجام داد و گفت: اولا این پول ۷۵۰۰ فرانک سوئیس نیست بلکه ۵۵۰۰ فرانک سوئیس است. فیفا نامه ای به ما داده به دلیل اینکه در پرونده رأی نهایی در دادگاه عالی ورزش بسته شده است. فیفا گفته به هزینه اولیه بالغ بر ۵۵۰۰ فرانک باید پرداخت شود بالاخره هر پرونده ای در فیفا جاری می شود هزینه هایی دارد. این پول را خود دادگاه عالی پرداخت می کند و در مرحله آخر باید این پول را به آنها بدهیم.

وی افزود: فقط فیفا به ما گفته باید ۵۵۰۰ فرانک سوئیس به ما بدهید و تهدیدی در کار نیست.

وی در پاسخ سوالی که پس چرا در نامه آمده اگر این پول پرداخت نشود کسر امتیاز و یا سقوط به لیگ پایین تر انجام خواهد گرفت، گفت: فیفا تهدید می کند، چون معتقدند اگر این کار انجام نشود، توجهی نیز به نامه هایشان نخواهد شد. فیفا هر نامه ای را ابلاغ می کند زیر آن تهدید هم دارد و می گوید اگر چند کار را انجام ندهید اتفاقاتی خواهد افتاد.

در ادامه این نامه آمده که کاروالیهو با پرسپولیس توافق کرده و موضوع منتفی است و سپس آمده که ما باید ۵۵۰۰ فرانک سوئیس پرداخت کنیم. برای اینکه بخواهیم کمیته انضباطی وارد این موضوع نشود تا تصمیماتی بگیرد باید این پول را بدهیم که ما هم گفتیم این پول را پرداخت خواهیم کرد. من معتقدم زمانی هم برای آن مشخص نشده است.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر

پربیننده ترین