|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۷۷

مربی تیم ملی موی تای:

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم ملی موی تای گفت: در حال حاضر جمعی از جوان ها و با تجربه ها در اردوی تیم ملی حضور دارند که این موضوع دست کادرفنی را برای انتخاب نفرات باز می گذارد.

محمد پورصادق در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: دومین اردوی ما در آبسرد(دماوند) برپا شده که از لحاظ جغرافیایی بسیار مناسب است و این موضوع به نشاط بیشتر تمرینات کمک شایانی می کند. در حال حاضر جمعی از جوان ها و با تجربه ها در اردوی تیم ملی حضور دارند که این موضوع دست کادرفنی را برای انتخاب نفرات باز می گذارد.

وی ادامه داد: روزی دو نوبت تمرین می کنیم که تمرینات صبح را به کارهای استقامتی و هوازی و تمرینات نوبت بعد از ظهر را به مسائل فنی و تاکتیکی اختصاص دادیم و کار را بسیار پر فشار و سخت دنبال می کنیم تا از زمان باقی مانده حداکثر استفاده را ببریم.

مربی تیم ملی موی تای با اشاره به اینکه این رشته ایران همیشه در رقابت های مختلف مدال های رنگارنگی کسب کرده است، عنوان کرد: مسابقات پیش رو از سطح فوق العاده بالایی برخوردار است به نحوی که هیچ مبارزه بی کیفیتی را نمی توان در آن پیدا کرد اما تیم ایران هم مبارزان کاربلدی دارد که تجربه حضور در مسابقات جهانی را دارند، از این رو می توان گفت ما نیز برای کسب مدال نا امید نیستیم.

پورصادق ضمن تاکید بر اهمیت آمادگی بالای جسمانی در رقابت های بین المللی افزود: هر فرد در پیکارهای جهانی A کلاس باید در ۳ راند ۳ دقیقه ای مبارزه کند، با توجه به این موضوع اگر از نظر تاکتیکی فوق العاده باشد اما نفس کم بیاورد و بدنش آماده نباشد راه به جایی نخواهد برد. به همین خاطر کادر فنی بیشتر تمرکز خود را روی آمادگی جسمانی نفرات گذاشته تا در کوران مسابقات به مشکل نخوریم.

وی خاطرنشان کرد: از زمان حضور حمد ا… عبادتی به عنوان متولی جدید این رشته شرایط اردوهای تیم ملی بهتر شده و در حال حاضر جامعه بزرگ موی تای یک هدف را دنبال می کند و آن هم موفقیت در مسابقات جهانی مالزی است که امیدوار هستم با تلاش و دعای خیر مردم، با دست پر از این میدان بازگردیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین