|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۷۹

خبرهایی از پرسپولیس

شاید بعد از هواداران سرخ که به شدت از شرایط حاکم بر تیمشان ناراضی هستند علی دایی نگران ترین فرد سرخ باشد که دوست ندارد با فرصت سوزی ها، موفقیت های فصل آینده را از دست بدهد.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، محسن مسلمان یکی از بازیکنان مورد پسند دایی است که در نیم فصل لیگ گذشته به صورت قرضی معاوضه با دو بازیکن سرخ، پرسپولیس شد.

با پایان یافتن لیگ سیزدهم زمان آن رسیده که این بازیکن و ۲ بازیکن سرخ به تیم هایشان بازگردند. در این خصوص شنیدیم مسئولان باشگاه ذوب آهن که می خواهند تیمی متفاوت نسبت به امسال را روانه لیگ۹۴-۹۳ کنند، از پرسپولیسی ها خواسته اند که هرچه سریعتر تکلیف بازیکنان قرضی را مشخص کنند در غیر این صورت باشگاه مختار است در خصوص برگرداندن مسلمان به اصفهان اقدام کند.

**سید صالحی خودش اقدام به جدایی می کند

سیدمهدی سید صالحی یکی از بازیکنانی است که این روزها خبر نخواستنش از سوی دایی دهان به دهان می چرخد که البته هنوز این موضوع به صورت رسمی از سوی کادر فنی سرخ اعلام نشده است.

بر اساس این گزارش و طبق شنیده ها، سید صالحی به هم بازیانش گفته که حتی اگر در لیست دایی حضور داشته باشد هم قصد ندارد فوتبالش را در این تیم ادامه دهد و قطعاً برای فصل آینده در تیم دیگری توپ خواهد زد، ظاهراً وضعیت مالی و نیمکت نشینی او در پرسپولیس از دلایل جدایی او می باشد.

لازم به ذکر است قرارداد سید صالحی با سرخها ۲ ساله بوده که در صورت عدم رضایت، بازیکن مجاز به فسخ یک طرفه می باشد.**دلخوری سلطان از حرکت هدایتی!، شأن پروین، کارمند باشگاه است؟!

دلایل زیادی در خصوص حضور نیافتن پروین جشن نایب قهرمانی سرخ ها مطرح شد که عمده ترین آن اختلاف این دو دوست قدیمی بر سر در دست گرفتن پرسپولیس است.

بر اساس این گزارش و طبق شنیده ها، پروین از نوع دعوتش به این میهمانی به شدت ناراحت است و معتقد به این است که اگر به شیوه مناسبی دعوت می شد، حتما در این جشن حضور پیدا می کرد، ظاهرا پروین توسط یکی از کارمندان باشگاه دعوت شده که این موضوع ناراحتی سلطان سرخ ها را در پی داشته است.

لازم به ذکر است: پروین اعتقاد دارد هدایتی که توسط او به فوتبال آمده است نباید شان او را تا این حد پایین می آورد.

** پاسخ وزارت به هدایتی تا پایان هفته آینده!

هرگاه بحثفروش و خصوصی سازی سرخابی ها مطرح می شود، خریداران زیادی به صف می شوند که در این بین حسین هدایتی یکی از دست به نقد های خرید پرسپولیس محسوب می شود.

این روزها حسین هدایتی تلاش زیادی می کند که وزارت ورزش را برای در دست گرفتن پرسپولیس متقاعد کند و ظاهرا مذاکرات او و معاونان وزیر، نتایج اولیه ای را هم در برداشته و اعطای پاداش به بازیکنان سرخ هم بی ربط با این اتفاق نیست.

اما بر اساس این گزارش و طبق شنیده ها، یکی از شروط اصلی هدایتی برای وزارت ورزش و جوانان حضور دادکان به عنوان مدیر عامل در پرسپولیس است، آنطور که با خبر شدیم پاسخ وزارت به هدایتی طی ده روز آینده داده خواهد شد و به نظر می رسد احتمال حضور هدایتی و دوستانش و رفتن رفیق قدیمی اش پروین کم نباشد.** جریمه خلعتبری به جرم حمایت از پولادی!

عمل نکردن به تعهدات از سوی باشگاه پرسپولیس در قبال بازیکنان، ناراحتی سرخپوشان را در پی داشت و حتی گاهی کار به مصاحبه های آتشین و جنگ های لفظی هم کشیده شد.

مهرداد پولادی که موضع سخت و سختی علیه برخی از مسئولان باشگاه گرفته بود پس از حضور نیافتن در جلسه های کمیته انضباطی باشگاه، ۳۰ درصد از کل مبلغ قرار دادش را از سوی این کمیته جریمه شد، این رای به شدت مورد اعتراض این بازیکن قرار گرفت و حالا خبر می رسد که پس از پولادی نوبت به خلعتبری می رسد که مقابل این رای موضع گرفته اند، طبق شنیده ها پرونده اظهارات خلعتبری در کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس باز شده و به احتمال زیاد او هم با جریمه نقدی مواجه خواهد شد.

خلعتبری در مصاحبه ای گفته که مسئولان باشگاه حق نداشته پولادی را جریمه کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین