|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۸۵

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: وظیفه ذاتی کمیته انضباطی خواستن توضیح است و ما هم وظیفه داریم توضیح بدهیم که این کار را انجام خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، با اینکه پیش از این گفته می شد باشگاه سپاهان و فدراسیون فوتبال در خصوص حضور بازیکنان این تیم در تیم ملی با یکدیگر توافق کرده اند تا نفرات مورد نظر کی روش دیرتر به اردوی تیم ملی بروند اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز(چهارشنبه) مهرزاد خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان را به دلیل عدم حضور ملی پوشان این تیم در اردوی تیم ملی جهت ارائه پاره ای از توضیحات به این کمیته احضار کرد.

مهرزاد خلیلیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در این خصوص گفت: در این باره هنوز نامه ای به دست من نرسیده و خبر ندارم که کمیته انضباطی چه تصمیمی گرفته است.

وی افزود: بنده برای ارائه توضیحات حتماً به کمیته انضباطی خواهم رفت و در جلسه این کمیته شرکت می کنم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سؤال که «مگر نگفته بودید با کفاشیان در خصوص ملی پوشان این تیم توافق کرده اید؟»، عنوان کرد: توافق کرده ایم و در این ماجرا شاهد هم داریم. البته از دعوت کمیته انضباطی ناراحت نیستم و حتماً در جلسه هم شرکت خواهم کرد.

خلیلیان با بیان اینکه دعوت از افراد به کمیته انضباطی به وظیفه ذاتی این کمیته باز می گردد، اظهار داشت: کمیته انضباطی مسائل مربوط به خود را باید در مواقع لازم پیگیری کند و ما هم طبق دعوتی که شده با مستندات به جلسه خواهیم رفت. ما برای اینکه ملی پوشان را تا پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در اختیار داشته باشیم، با فدراسیون فوتبال مذاکراتی داشته و قول هم گرفته ایم.

وی بار دیگر تاکید کرد: وظیفه ذاتی کمیته انضباطی خواستن توضیح است و ما هم وظیفه داریم توضیح بدهیم که این کار را انجام خواهیم داد.

به گزارش تسنیم، مهرزاد خلیلیان، مدیرعامل باشگاه سپاهان باید روز یکشنبه ۳۱ فرودین ماه در جلسه کمیته انضباطی حاضر شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین