|
|
کدخبر: ۱۵۹۵۴۷

انتشار لیست قرارداد بازیکنان نفت غیرحرفه ای بود

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت: در شروع لیگ ما به قهرمان شدن فکر نمی کردیم بلکه هدف ما گرفتن سهمیه بود چرا که بودجه ما برای قهرمان شدن نسبت به سایر مدعیان کمتر بود.

کمال کامیابی نیا در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص عملکرد تیم فوتبال نفت در لیگ سیزدهم گفت: امسال که من به این تیم آمدم جو نفت را جوی آرام و بی حاشیه دیدم که با یحیی گل محمدی که از بهترین مربیان ایران است دست به دست هم دادیم و توانستیم تیم خوبی را راهی لیگ کنیم و همه یک دست و بی حاشیه کار کردند که همین قضیه باعثشد تا فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: در شروع لیگ ما به قهرمان شدن فکر نمی کردیم بلکه هدف ما گرفتن سهمیه بود چرا که بودجه ما برای قهرمان شدن نسبت به سایر مدعیان کمتر بود.

کامیابی نیا درباره انتشار لیست مالی بازیکنان نفت تهران هم اظهار داشت: فکر می کنم کار مسئولان باشگاه برای انتشار آن لیست غیرحرفه ای بود اما شاید مدیریت باشگاه صلاح دانسته که این کار را انجام داده است هر چند که در تمام دنیا مبلغ قرارداد بازیکنان اعلام می شود اما در ایران هنوز این کار جا نیفتاده و حرفه ای نیست. طبیعتا ما هم از این موضوع ناراحت هستیم اما فکر نمی کنم خیلی مهم باشد. درباره مبلغ قراردادم هم باید بگویم که همان مبلغی که منتشر شده صحیح است.

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران در مورد شایعه ناراحتی گل محمدی به دلیل بنری که بعد از بازی با سپاهان در زمین رونمایی شده، گفت: من هم بنر را دیدم اما فکر نمی کنم کسی از آن ناراحت شده باشد. به هر حال تیم نفت برای وزارت نفت است و فکر نمی کنم از این جهت مشکلی باشد. به هر حال من بازیکن هستم و وارد این مسائل نمی شوم و فقط امیدوارم که ۲۰ درصد از باقی مانده مبلغ قراردادم هم داده شود. من فکر می کنم با اینکه مبالغ قرارداد باشگاه نفت کم بود اما در پرداخت ها این باشگاه مشکلی نداشت و همین باعثشد تا بچه ها بی دغدغه کار کنند.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر