|
|
کدخبر: ۱۵۹۵۵۱

پولادی می تواند تجدید نظرخواهی کند

خبرگزاری تسنیم: معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هنوز درباره طرح شکایت از سوی محمد قاضی نامه ای را برای ما ارسال نکرده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، محمود سالارکیا در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در خبرها آمده بود محمد قاضی تحت عنوان مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس درخواست طرح موضوع کرده اما از سوی فدراسیون فوتبال هنوز نامه ای برای ما ارسال نشده است.

وی ادامه داد: چنانچه نامه ای در این ارتباط دریافت کنیم، پیگیر موضوع خواهیم شد و پس از آن طبق اسناد موجود در باشگاه، پاسخ مقتضی به کمیته انضباطی ارسال می شود.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس درباره حکم صادره برای مهرداد پولادی خاطرنشان کرد: پرسپولیس باشگاه بزرگ و پرطرفداری است و برای ایجاد شرایط بهتر گاهی نیاز به سختگیری هایی خواهد بود که در نهایت به سود تمام مجموعه باشگاه، تیم و هواداران است و تا آنجا که موضوع به حق شخصی ما مربوط شود، از آن می گذریم.

سالارکیا گفت: پولادی همچنان فرصت دارد در خصوص مسائلی که برای دفاع از خود مورد نظر دارد را در قالب تجدیدنظرخواهی ارائه کند. در این ارتباط از زمان صدور حکم، ۲۰ روز فرصت دادیم تا اگر خواستند درخواست خود را ارائه کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر