|
|
کدخبر: ۱۵۹۵۷۹

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال ساحلی ایران یک با شکست نیوزلند عنوان قهرمانی دومین تور آسیا و اقیانوسیه در تایلند را به دست آورد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدار نهایی نهایی دومین تور آسیا – اقیانوسیهدر شهر سانخولای تایلند برگزار شد و یکی از نمایندگان ایران با شکست حریفش به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

تیم والیبال ساحلی هیئت والیبال هرمزگان(ایران یک) متشکل از بهمن سالمی و رحمان رئوفی در این بازی ۲ بر صفر نیوزلند را شکست داد و قهرمان این رقابت ها شد.

این تیم در مراحل مختلف این بازی ۷ پیروزی متوالی برابر تیم های هند یک، ژاپن یک، فیلیپین، نیوزلند، استرالیا، قزاقستان یک و نیوزلند یک به دست آورد تا با اقتدار در میان قدرتمند ترین تیم های ساحلی قاره آسیا و اقیانوسیه قهرمان این رقابت ها شود.

تیم والیبال ساحلی شهرداری ارومیه(ایران ۲) که با ترکیب آق محمد سلاق و پرویز فرخی در این رقابت ها شرکت کرده بود با کسب عنوان هفتمی به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

این تیم نیز در دور مقدماتی و مرحله یک هشتم نهایی موفق به شکست تیم های اندونزی یک، نیوزلند ۲، هند و اندونزی ۲ شد اما در ۲ بازی دیگر مغلوب قزاقستان یک و استرالیا شد تا به عنوان هفتمی این رقابت ها اکتفا کند.

ساحلی بازان ایران با هدایت رضا نائینی سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی در این مسابقات شرکت کرده اند و رده بندی آنها در این مسابقات امتیاز ویژه ای در رنکینگ مسابقات قهرمانی آسیا(خرداد ماه ۹۳ در چین) و بازی های آسیا کره جنوبی دارد.

نماینده های والیبال ساحلی ایران در نخستین تور آسیا و اقیانوسیه تایلند عناوین چهارم و پنجم را به دست آورده بودند.

انتهای پیام /

ارسال نظر