|
|
کدخبر: ۱۵۹۶۲۰

به دایی فرصت دهند می تواند در پرسپولیس موفق شود

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تاکید کرد، هیچ مذاکره ای با مسئولان ۲ باشگاه اصفهانی ذوب آهن و سپاهان نداشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، یحیی گل محمدی بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل موفقیت آمیز در تیم نفت حالا مشغول استراحت است. این در حالی است که در روزهای اخیر بحثحضورش در تیم های اصفهانی هم مطرح شده است. گل محمدی در مورد وضعیتش برای فصل بعد و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبرنگار تسنیم پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

تسنیم: آیا قرار است فصل آینده هم با نفت همکاری کنید؟

قرار است روز شنبه جلسه ای داشته باشیم تا در این مورد صحبت کنیم. به هر حال تیم باید برای لیگ قهرمانان آسیا و حضور پرقدرت در لیگ برتر بسته شود و نباید در آسیا زنگ تفریح تیم ها باشیم. پیش از تمدید قرارداد باید در مورد اهداف و مسائل مختلف صحبت کنیم.

تسنیم: پس اولویت شما نفت است؟

بله، اولویتم نفت است. جدا از بحثثبات در مربیگری باید شرایط کاری هم مورد بررسی قرار بگیرد تا من هم راحت تر کارم را انجام دهم. ما پارسال تیم جوانی داشتیم که همان ها می توانند در فصل جدید هم کمک کنند تا راحت تر کار کنیم و هماهنگی بیشتری داشته باشیم. من نفت و بچه های با ادب و پرتلاش این تیم را دوست دارم و کار کردن با آنها برایم افتخار بوده و هست.

تسنیم: برای فصل آینده و تمدید قرارداد با نفت، مسائل مالی قراردادتان چقدر مهم است؟

به هر حال مبلغ قرارداد برای هر بازیکن یا مربی مهم است اما در کنار آن باید شرایط تیم، نحوه بازیکن گرفتن و خیلی چیزهای دیگر مورد بررسی قرار بگیرد.

تسنیم: می گویند مذاکراتی هم با تیم های اصفهانی داشته اید؟

این خبر در چند روز اخیر فراگیر شده است اما من مذاکره ای با تیم های ذوب آهن و سپاهان نداشته ام. نه تنها با این ۲ تیم، بلکه با هیچ تیم دیگری هم مذاکره نکرده ام.

تسنیم: باشگاه نفت چند روز پیش مبلغ قرارداد بازیکنانش را منتشر کرد. این کار به نظر شما درست بود؟

قرارداد بازیکن و مربی یک موضوع شخصی است و معتقدم انتشار قراردادها کاری حرفه ای نبود. اگر بحثهزینه های تیم و بودجه ای که صرف شده است به میان می آمد مشکلی وجود نداشت اما ریز قراردادها یک موضوع شخصی است و نباید منتشر می شد.

تسنیم: اگر در تیم نفت بمانید چند درصد از بازیکنان این تیم را تغییر خواهید داد؟

تغییرات زیادی نخواهیم داشت و در ۲،۳ پست فقط نیاز به جذب بازیکن و تقویت تیم داریم. ۷۰ درصد تیم برای فصل آینده حفظ خواهد شد و سیاست کاری ما هم جوانگرایی است. شاید کار کردن با بازیکنان جوان و کم تجربه سخت باشد اما می توانیم نتیجه اش را ببینیم.

تسنیم: هنوز هم بابت از دست دادن قهرمانی حسرت می خورید؟

در این چند روز هر وقت برنامه های ورزشی را می بینم، ناراحت می شوم. اگر آن توپ ها در بازی با سپاهان به تیرک دروازه حریف مان نمی خورد بازی را می بردیم و الان قهرمان بودیم.

تسنیم: و الان هم شما به جای فرکی مربی قهرمان ایران بودید.

حسین آقا هم از خود ماست و الگوی خیلی از مربیان ایرانی. من این قهرمانی را به او تبریک می گویم.

تسنیم: در مورد عملکرد پرسپولیس و قهرمان نشدن این تیم چه صحبتی دارید؟

پرسپولیس شانس خوبی داشت. خیلی ها تساوی مقابل راه آهن را دلیل قهرمان نشدن این تیم می دانند اما به نظر من اعتصاب بازیکنان قبل از بازی با فجر کار دست پرسپولیس داد و اگر آن اتفاق رخ نمی داد این تیم قهرمان می شد.

تسنیم: به نظر شما ماندن دایی به سود پرسپولیس است؟

دایی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و برای ادامه همکاری باید او با مسئولان باشگاه به توافق برسد. فکر می کنم اگر به دایی فرصت داده شود می تواند نتیجه بگیرد.

تسنیم: چندی پیش از شما به عنوان دستیار کی روش نام بردند. آیا صحبتی با فدراسیون داشتید؟

من یکی از گزینه ها بودم و قرار بود در جام جهانی و برای همین چند هفته مانده تا جام جهانی دستیار کی روش باشم که نشد. مجید صالح هم از مربیان خوب ایران است و برایش آرزوی موفقیت دارم.

تسنیم: حرف آخر…

باید از آنهایی که امسال ما را حمایت کردند تشکر کنم. از زحمات هیئت مدیره و مدیرعامل هم تشکر می کنم. با این هزینه و با این بضاعت، سومی ما کمتر از قهرمانی نبود.

در ضمن امسال هم چند پدیده معرفی کردیم که باید به حاج محمد، بیرانوند، پورعلی گنجی، کامیابی نیا، علی قربانی، وحید امیری، آرش رضاوند و وریا غفوری اشاره کنم که امسال واقعاً حقش بود به تیم ملی دعوت شود. از بازیکنان باتجربه و بزرگ ترهای تیم هم تشکر می کنم.

انتهای پیام /

ارسال نظر