|
|
کدخبر: ۱۵۹۶۲۹

هیچ مسئولی از باشگاه ملوان با من تماس نگرفته است

سرمربی سابق تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: رفتارهای اسکوچیچ را یک مربی ایرانی انجام می داد مورد تایید قرار نمی گرفت.

به گزارشخبرگزاری فارس، اخیراً مصاحبه یی از قول فرهاد پورغلامی مربی پیشین تیم تراکتورسازی تحت عنوان «با جان و دل هدایت ملوان را می پذیرم» منتشر شد و در آن از پورغلامی نقل شده است: «صحبت های شفاهی در خصوص بازگشت به ملوان با من انجام شده است اما هنوز به میز مذاکره نکشیده. اگر این اتفاق بیفتد، مطمئن باشید درنگ نمی کنم و به ملوان برمی گردم»

پورغلامی هم بابت این مصاحبه صحبت هایی کرده که در زیر می خوانید

این گفت و گو را تکذیب می کنید؟

بله.

ولی آن طور که از متن این گفت و گو بر می آید، ظاهراً بین شما و باشگاه ملوان توافقات شفاهی صورت گرفته است؟

ببینید لازم است یک بار دیگر تاکید کنم که من طی روزهای گذشته با هیچ سایت و یا روزنامه ای گفت و گویی نداشته ام، بنابراین آن چه که به من نسبت داده شده و یا از قول من آمده را تایید نمی کنم.

پس اجازه بدهید حالا این سوال را من بپرسم که آیا باشگاه ملوان در ارتباط با هدایت این تیم در لیگ چهاردهم با شما مذاکره داشته است؟

خیر. هیچ شخص مسئولی از سوی باشگاه تا کنون با من صحبت نکرده و مذاکره ای در بین نبوده است.

شما که به ملوان فکر می کنید؟

بله. من هم مثل همه پیشکسوتان این تیم همیشه به فکر ملوان هستم. من همیشه با موفقیت ملوان خوشحال شده ام و با شکست این تیم ناراحت و غمگین ولی این را هم می گویم من چسبیده به ملوان نیستم! برای فرهاد پورغلامی همیشه تیم هست.

پس می توانم از فحوای کلام تان این برداشت را کنیم که پیشنهاد دیگری دارید؟

جواب شما مثبت است. برای یک مربی دارای کارنامه همیشه پیشنهاد هست ولی این را بدانید که پذیرش پیشنهادات شرایطی دارد که باید مورد قبول طرفین باشد.

این روزها در مصاحبه های مختلف شاهد هستیم که بعضی بازیکنان نسبت به اسکوچیچ علاقه خاصی نشان می دهن، نظر شما در این مورد چیست؟

این خیلی هم خوب است که بازیکن مربی خود را دوست داشته باشد ولی بازیکن نه مالک باشگاه است و نه مدیر آن، این حق مسلم هر باشگاهی است که سر مربی تیم اش را خود انتخاب کند و بازیکنان باید در این مورد خاص مطیع باشگاه و سیاست های آن باشند. وای به آن روزی که بازیکنان در تعیین سرنوشت انتخاب سرمربی دخیل شوند که آن روز باید در باشگاه را بست.

نظرتان در مورد دراگان اسکوچیچ چیست؟

نظرم این است که هر کسی آمده و به ملوان کمک کرده باید به او احترام گذاشت و البته نظر شخص من این است که باشگاه او را برای فصل آینده حفظ کند. گرچه مایلم در پایان این را نیز بگویم که نباید این طور باشد که ما به صرف یک نام خارجی همه ی رفتارها و عملکردهای وی را مثبت ارزیابی کنیم، در حالی که اگر همان رفتارها را یک مربی ایرانی انجام می داد، مورد تایید نبود.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر

پربیننده ترین