|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۷۱

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم فوتبال الجیش قطر پس از شکست مقابل فولاد خوزستان گفت: فولاد در آینده می تواند به یکی از قدرتمندترین تیم های آسیا تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، السعد الشابی مربی تیم فوتبال الجیش قطر که به جای سرمربی این تیم در نشست خبری پس از شکست ۳ بر یک تیمش برابر فولاد شرکت کرده بود، اظهار داشت: به فولاد تبریک می گویم، این تیم کادر فنی بسیار خوبی دارد و اگر به همین شکل ادامه دهد در آینده یکی از قدرت های فوتبال آسیا خواهد شد.

وی افزود: در این بازی به دلیل مصدومیت بازیکنانمان مجبور شدیم ۳ تعویض اجباری انجام دهیم. فولاد هم با بازی خوبش توانست از موقعیت هایش بهتر استفاده کند. امیدواریم برابر بنیادکار ازبکستان پیروز شویم و همراه فولاد به مرحله بعدی صعود کنیم.

مربی الجیش گفت: همانطور که فولاد بهترین تیم ایران است ماهم بهترین تیم قطر بوده و در هر دیداری به فکر پیروز شدن هستیم و هرگز دنبال ضدفوتبال نمی رویم. فوتبال بازی لحظه هاست و ما برای پیروزی به مصاف نماینده ازبکستان می رویم.

الشابی در مورد هواداران فولاد خوزستان عنوان کرد: تماشاگرانی که امروز به ورزشگاه اهواز آمده بودند بسیار عالی تیم شان را تشویق کردند اما این موضوع روی شکست ما تاثیر نداشت. زیرا ما ۹ بازیکن حرفه ای داریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین