|
|
کدخبر: ۱۶۰۵۴۳

۵۴ روز تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

رئیس فدراسیون فوتبال نیجریه به انتقاد از رفتار رسانه ها برای دامن زدن به اختلاف فدراسیون با سرمربی عقاب ها پرداخت.

به گزارشخبرگزاری فارس، آمینو مایگاری پس از حرف و حدیثهای اخیر درخصوص اختلاف فدراسیون فوتبال نیجریه با سرمربی تیم ملی تأکید کرد که برای شکست نیجریه و استفن کشی، سرمربی این تیم در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل توطئه نمی کند.

مایگاری اعلام کرد که اگر فدراسیون موفقیت کشی را نمی خواست، او را به عنوان سرمربی تیم انتخاب نمی کرد.

وی در این باره اظهار داشت: وقتی سامسون سیاسیا، سرمربی سابق تیم به دلایل مشخص از تیم جدا شد، چند نفر از کسانی که اکنون از کشی حمایت می کنند، می خواستند او سرمربی نیجریه شود؟ اما من پس از صحبت با کمیته اجرایی او را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردم و او می تواند تأیید کند که من از او حمایت می کردم.

وی ادامه داد: برخی فقط می خواهند خودشان را مشهور کنند و از اختلاف با کشی برای توهین به ما و جلب حمایت مردم استفاده می کنند. من هرگز نمی توانم مخالف کسی فعالیت کنم که همه با هم او را بزرگترین سرمربی زنده تاریخ نیجریه کرده ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال نیجریه همچنین به انتقاد از دامن زدن به اختلافات فدراسیون با سرمربی تیم ملی توسط رسانه ها پرداخت و گفت: اگر کسی تردید داشته باشد، می تواند سوال کند اما آنها هرگز این کار را انجام نمی دهند. آنها در فیس بوک یا توئیتر به تخریب شهرت فدراسیون فوتبال نیجریه می پردازند.

انتهای پیام / د

ارسال نظر