|
|
کدخبر: ۱۶۰۵۴۵

پس از انتصاب به عنوان دبیر اجرایی

دبیر اجرایی فدراسیون بین المللی ورزش زورخانه ای وکشتی پهلوانی گفت: براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری باید با همت و تلاش ورزش باستانی و زورخانه ای را به همه دنیا معرفی کنیم.

محمد رضا یزدانی خرم پس از انتصاب به عنوان دبیر اجرایی فدراسیون بین المللی ورزش زورخانه ای وکشتی پهلوانی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: در هر صورت خدمت در ورزش به خصوص رشته ای چون باستانی که ریشه در فرهنگ و تاریخ ما دارد نه تنها یک افتخار مهم بلکه یک وظیفه دینی است.

وی افزود: وقتی از سوی مهندس مهرعلیزاده به من پیشنهاد شد تا در فدراسیون بین المللی ورزش زورخانه ای قبول مسئولیت کنم علی رغم تمام مشغله هایی که داشتم با تمام وجود پذیرفتم چرا که اعتقاد راسخ دارم بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید با همت و تلاش ورزش باستانی و زورخانه ای را به سراسر جهانیان معرفی کنیم.

رئیس سابق فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که در اولین گام چه برنامه ای را در نظر دارد گفت: در مرحله اول ما به دنبال شناسایی هر چه بیشتر کشورهایی که هنوز با این رشته ورزشی آشنایی چندانی ندارند هستیم تا با شرایطی را فراهم آوریم که آنها نیز بتوانند فعالیت لازم را در این رشته داشته باشند.

یزدانی خرم خاطرنشان کرد: در فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی دو هدف مهم و عمده را دنبال خواهیم کرد در ابتدا گسترش و همه گیر شدن این ورزش ریشه دار در همه جای جهان است و سپس تلاش می کنیم یکی از رشته های ورزشی در بازی های المپیک شویم که امیداورم به لطف خدا و کمک اهالی این رشته خیلی زود بتوانیم به این اهداف بزرگ برسیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر