|
|
کدخبر: ۱۶۰۵۸۷

خبرگزاری تسنیم: در نظرسنجی یک نشریه اسپانیایی محبوب ترین گزینه هواداران بارسلونا برای گرفتن جای خراردو مارتینو روی نیمکت آبی واناری پوشان مشخص شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، نشریه مارکا چاپ مادرید با استناد به نتایج یک نظرسنجی از کاربران سایت اینترنتی خود، یورگن کلوپ، سرمربی تیم بورسیا دورتموند آلمان را به عنوان محبوب ترین گزینه برای هدایت بارسلونا در فصل آینده معرفی کرد.

ناکامی های پی درپی بارسلونا در سال ۲۰۱۴ که دست این تیم را از همه جام های این فصل کوتاه کرده است، شمارش معکوس را برای برکناری خرارد مارتینو، سرمربی آرژانتینی آبی واناری پوشان کاتالونیا آغاز کرده است و طبق نظرسنجی نشریه مارکا، کلوپ که دو قهرمانی پی درپی در بوندس لیگا(سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲) را برای بورسیا دورتموند به ارمغان آورد و این تیم را فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند، بهترین گزینه برای گرفتن جای مارتینو است.

در نظرسنجی مارکا، کلوپ از سوی ۳۱.۳ درصد کاربران سایت مارکا به عنوان بهترین گزینه هدایت بارسا در فصل آینده انتخاب شده است. این در حالی است که ۲۱.۴ درصد از کاربران معتقد بودند، پپ گواردیولا، سرمربی پیشین کاتالان ها که اکنون هدایت بایرن مونیخ را بر عهده دارد باید به نیوکمپ برگردد. لوئیس انریکه، سرمربی پیشین تیم بارسلونا B با ۱۶ درصد آرای شرکت کنندگان در این نظرسنجی سومین گزینه است و در کمال تعجب ۱۳.۴ درصد کاربران هم خواهان ماندن تاتا مارتینو در بارسلونا بودند.

در این نظرسنجی گزینه های دیگری هم وجود داشتند که این افراد به ترتیب ارنستو والورده، سرمربی والنسیا با ۶ درصد، میشل لادروپ(سرمربی اسپانیایی پیشین سوانزی) با ۴.۸ درصد، فرانک دی بوئر(سرمربی هلندی آژاکس) با ۳.۶ درصد و روبرتو مارتینس(سرمربی اسپانیایی اورتون) با ۳.۵ درصد آرای کاربران به عنوان بهترین گزینه ها برای هدایت بارسلونا در فصل آینده معرفی شده اند.

صرفنظر از پپ گواردیولا، یورگن کلوپ در میان سایر گزینه ها تجربه بیشتری برای هدایت بارسلونا دارد. او فصل پیش یکی از گزینه های اصلی رئال مادرید برابر پر کردن جای ژوزه مورینیو بود اما در نهایت کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی کهکشانی ها انتخاب شد. کلوپ تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ با دورتموند قرارداد دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر