|
|
کدخبر: ۱۶۰۶۷۰

گزارش فارس از شرایط تیم ملی در ژوهانسبورگ

با توجه به تغییر ناگهانی محل برگزاری کمپ تیم ملی در آفریقای جنوبی، ملی پوشان کشورمان در زمینی تمرین می کنند برق حرارتی دو کارخانه بالای سر آنها است.

به گزارشخبرگزاری فارس، اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی از همان لحظه اعزام تیم ملی به این کشور با حاشیه های زیادی همراه بود؛ از عدم همراهی ملی پوشان ۴ تیم لیگ برتری گرفته تا جریمه اضافه بار برای فدراسیون فوتبال و… که باعثشد سرانجام این تیم بامداد سه شنبه فقط با ۱۰ بازیکن راهی اولین اردوی خارجی خود شود.

ملی پوشان کشورمان به محض رسیدن به ژوهانسبورگ راهی هتل تورته شده و در این هتل استقرار پیدا کردند و طبق برنامه قبلی قرار بود از روز چهارشنبه تمرینات خود را در زمین چمنی در نزدیکی این هتل آغاز کنند، اما برگزاری یک جشن بزرگ موسیقی که سه هفته پیش در این زمین چمن برگزار شد، برنامه تمرینی تیم ملی را تغییر داده و ملی پوشان را راهی شمال شرق ژوهانسبورگ و کمپ تمرینی مودر فونتین(در فاصله ۲۵ کیلومتری هتل محل اقامت) کرد.

جالب اینکه فدراسیون فوتبال با زمین چمن نزدیک هتل قرارداد بسته بود، اما قرار دادن تجهیزات موسیقی این جشن بزرگ موجب صدمات زیادی به این زمین شده تا جایی که کی روش پس از بازدید از چمن آن، به خاطر این صدمات و چاله های زیادی که در آن ایجاد شده بود در نهایت صلاح ندید تا تیم ملی تمرینات خود را در این زمین پیگیری کند.

همین موضوع باعثشد تا تیم ملی راهی محلی شود که دو کارخانه برق حرارتی دور تا دور آن را احاطه کرده است. بر همین اساس شنیده می شود این دو کارخانه برق حرارتی به شدت برای سلامتی مضّر هستند.

تیم ملی ایران قرار است در مدت زمان برگزاری اردوی خود در آفریقای جنوبی با ۳ تیم باشگاهی این کشور و تیم ملی موزامبیک دیدارهای تدراکاتی برگزار کند.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر