|
|
کدخبر: ۱۶۰۶۹۶

نظرات کارشناسان در مورد برگزاری لیگ جوانه و آینده سازان

سرمربی تیم کاراته هف سمنان در لیگ آینده سازان بانوان گفت: برگزاری لیگ آینده سازان و جوانه به صورت منطقه ای نیاز به کار کاشناسی و جمع آوری اطلاعات دارد و کار یکی دو روزه نیست.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،فرخناز ارباب ضمن بیان این مطلب که برگزاری لیگ آینده سازان و جوانه به صورت منطقه ای نیاز به کار کاشناسی و جمع آوری اطلاعات دارد و کار یکی دو روزه نیست، اظهار داشت: کوچکترین اشتباه در برگزاری لیگ های جوانه و آینده سازان می تواند آینده این رشته را به مخاطره بیاندازد.

وی افزود: چندین سال است که لیگ های آینده سازان و جوانه برگزار می شود و از همین طریق تعداد زیادی کاراته کا شناسایی شده و به تیم ملی معرفی شده اند. ممکن است با برگزاری لیگ منطقه ای کاراته قهرمانی را از دست بدهیم.

ارباب گفت: به نظر من فدراسیون باید هیات کاراته استانها را مجاب به شرکت دادن یک تیم در لیگ های کاراته کند تا از این طریق تمام کاراته کاها و مربیان فعال شوند.

وی ادامه داد: چنانچه رقابتها در یک منطقه باشد رشدی در کاراته نخواهیم داشت و اطلاعاتی مبادله نمی شود و اینکه کاراته را محدود کنیم به ضرر این رشته خواهد بود.

ارباب با اشاره به اینکه هیچ اسپانسری در لیگ منطقه ای وارد نمی شود، خاطرنشان کرد: اگر کاراته کایی می خواهد ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کند باید زحمت بکشد و از طرفی هم هیات استانها و مسئولان باید حامی وی باشند تا شاهد رشد کاراته بیش از بیش باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر