|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۰۵

دفاعیه پرسپولیس در فیفا

خبرگزاری تسنیم: نماینده حقوقی باشگاه پرسپولیس در دفاعیه ارسالی برای فیفا، با توجه به مفاد قرارداد مارکو سپانوویچ خواهان ارجاع این پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مصطفی شکری گفت: در پی دادخواستی که مارکو سپانوویچ در فیفا مطرح کرد، ما لایحه دفاعیه ای را تنظیم کردیم. ارزش قرارداد این بازیکن ۲۰۰ هزار دلار بود که ۸۰ دلار آن را دریافت کرد و در شکایت خود خواهان دریافت ۱۲۰ هزار دلار دیگر شد.

وی اظهار داشت: دفاعیه ما نیز بر سه اصل استوار است؛ اول اینکه طبق قراردادی که مورد قبول خود بازیکن است، اولین مرجع رسیدگی به اختلافات، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران است که از کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا خواسته ایم این مساله را لحاظ کرده و پرونده ارجاع شود.

شکری ادامه داد: نکته بعدی این است که بازیکن طبق قرارداد و طبق آئین نامه های خود فیفا اجازه نداشته همکاری خود را یک طرفه و پیش از پایان فصل قطع کرده و قرارداد را فسخ کند که ما در این باره ادعای متقابلی را مطرح کردیم. نکته آخر هم این است که وقتی بازیکن قبل از پایان فصل همکاری خود را قطع کرده است طبعا تمام مبلغ قرارداد به وی تعلق نمی گیرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر