|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۰۷

سرمربی منچسترسیتی بار دیگر در مورد گمانه زنی های خرید ستاره بارسلونا به صحبت پرداخت.

به گزارشخبرگزاری فارس، مانوئل پیگرینی بار دیگر از اینکه منچسترسیتی با ۲۵۰ میلیون یورو قصد خریدن لیونل مسی را دارد اظهار بی اطلاعی کرد.

گمانه زنی های زیادی در این خصوص در برخی از نشریه های انگلیسی و اسپانیایی وجود داشت که این تیم انگلیسی قصد خرید ستاره آرژانتینی بارسلونا را دارد و می خواهد برای خرید او رکورد نقل و انتقال های فوتبال دنیا را بشکند. این خبر در ماه مارس(اسفند) قوت بیشتری گرفته بود.

مدتی پیش و در پی عملکرد ضعیف جو هارت، دروازه بان منچسترسیتی، نام دروازه بان هایی مانند ویکتور والدس، ایکر کاسیاس، آسمیر بگوویچ و ویکی کابیارو در ارتباط با این تیم متمول انگلیسی به گوش رسید اما برای هیچ کدام از آنها در فصل نقل و انتقال های ژانویه درخواست خرید فرستاده نشد.

پیگرینی در این زمینه گفت: دیگر برایم جای تعجبی ندارد که نام بسیاری از بازیکنان در ارتباط با ورود به منچسترسیتی شنیده می شود. این درست همان اتفاقی است که در تمام سال وجود داشت. نام تعداد زیادی دروازه بان نیز برای حضور در منچسترسیتی منتشر شده بود اما ما هیچ کدام از آنها را نمی خواستیم.

مسی تمام دوران فوتبال خود را در بارسلونا سپری کرده و ۳۶۲ گل وارد دروازه حریفان کرده است. او به همراه این تیم سه بار در لیگ قهرمانان اروپا و سه بار هم در لالیگا قهرمان شده است.

انتهای پیام / د

ارسال نظر