|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۷۰

نایب قهرمان موی تای جهان؛

نایب قهرمان موی تای جهان گفت: با توجه به آمادگی و شرایط مطلوبی که دارم برای کسب موفقیت و گرفتن مدال به رقابتهای جهانی مالزی خواهم رفت.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،" محمد مددی " اظهار داشت: من مدت ۹ سال است که نفر فیکس تیم ملی هستم و اولین مدال نقره جهانی در کلاس A را در مسابقات جهانی ۲۰۰۸ کره گرفتم و برای تکرار آن موفقیت در مالزی وضعیت و موقعیت مناسبی دارم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه با برگزاری ۳ مرحله اردوی آماده سازی برای تیم ملی موی تای که با حضور ۵۰ نفر برگزار شد و هم اکنون به ۲۲ نفر رسیده، نفرات فیکس تقریبا مشخص شده اند، شرایط بدنی و فنی ملی پوشان به سطح آرمانی رسیده و همه برای کسب مدال گام به رقابتهای جهانی می گذارند.

نایب قهرمان موی تای جهان شرایط فنی اردوی تیم ملی موی تای را مناسب خواند و تصریح کرد: خوشبختانه امکانات و شرایط اردو در دماوند مناسب است و با حضور مربیان زحمتکش و با تجربه ای مثل جلال معتمدی، مرتضی علی پناهی، محمد پور صادق، مهرداد یار احمدی و اکبر محمودی تیم ملی به لحاظ فنی روز به روز به شرایط آرمانی نزدیک می شود.

مددی تاکید کرد: رقابتهای جهانی مالزی که در کلاس A برگزار می شود جوایز نقدی دارد و کلیه قهرمانان حرفه ای تایلند در این مسابقات شرکت می کنند و عیار این بازیها بسیار بالا است.
طبعا کار ما در مالزی آسان نخواهد بود ولی تیم ملی به لطف بهره گیری از نفرات باتجربه ای مثل " وحید روشنی " به عنوان کاپیتان تیم و " جمال مدنی " برای اعاده حیثیت به این رقابتها می رود.

نایب قهرمان موی تای جهان تغییرات مدیریتی در انجمن موی تای را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حضور عبادتی مجددا از ملی پوشان فراموش شده و مربیان کارنامه دار که به آنها کمتر بها داده می شد استفاده شد و شرایط برای حضور افرادی مثل من که دارنده مدالهای نقره و برنز جهانی، نقره و برنز مسابقات آسیایی استرالیا و کیش و قهرمانی مسابقات فستیوال جهانی ۲۰۱۱ را در کارنامه دارم فراهم گردید و امیدوارم که بتوانم پاسخ اعتماد و اعتقاد مسئولان دلسوز انجمن را با کسب خوش رنگ ترین مدال در مالزی بدهم.

انتهای پیام /

ارسال نظر