|
|
کدخبر: ۱۶۰۸۴۱

مراسم معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان اردبیل

امیر رضا خادم گفت: انتظار داریم استان ها برای جذب بخش خصوصی به ورزش گام های جدی بردارند زیرا تحقق این امر مهم به یکی از شاخص ها در بررسی عملکرد مدیران استانی تعیین شده است.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،امیر رضا خادم در آیین معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: ورود بخش خصوصی و سرمایه گذاری این بخش در حوزه ورزش روند توسعه این حوزه را سریعتر و سلیس تر می کند.

وی اضافه کرد: با توجه به تنگناهای مالی و اعتباری کنونی که محصول اتفاقات نامیمون گذشته است انتظار داریم مدیران استانی در راستای جلب نظر و جذب سرمایه گذاران به این بخش اهتمام جدی داشته باشند.

خادم اظهار کرد: در ورزش بانوان که نیمی از جمعیت را تشکیل می دهند حساسیت داریم و باید با برنامه ریزی و توجه ویژه این بخش را در استان ها توسعه دهیم.

وی گفت: «معتقدیم ورزش در کشور یکی از بال های اخلاق و فرهنگ در جامعه باشد و در این زمینه مدیران ما باید پیشرو باشند.»

خادم اظهار کرد: پازاج یکی از مدیران اخلاق مدار، متعهد و شایسته حوزه ورزش است و البته خوشحالیم فردی که به جای وی منصوب می شود می تواند راه وی را ادامه دهد.

خادم تصریح کرد: درحال حاضراگر ایرادی به وزارت ورزش گرفته می شود، در حوزه جوانان است و البته بخشی از این ایرادات نیز به جااست.

معاون حقوقی و امور پارلمانی وزارت وزیر ورزش و جوانان مشکلاتی نظیر مسکن، ازدواج، اشتغال را از جمله مشکلاتی دانست که وزارت ورزش و جوانان به تنهایی توان حل این مشکلات را ندارد و نیازمند همکاری دستگاه های دیگر است.

وی گفت: «وزارت ورزش و جوانان توانسته حوزه تشکل های مردم نهاد را مدیریت و توسعه دهد که در این زمینه موفقیت های زیادی کسب شده است. اعتقاد داریم جامعه ای که تشکل های مردم نهاد پویا داشته باشد، جامعه شکوفا و رشد یافته ای است و براین اساس در این زمینه برنامه های بسیاری اجرا شده که امیدواریم در جامعه اثرگذار باشد.»

انتهای پیام /

ارسال نظر