|
|
کدخبر: ۱۶۰۸۴۹

ترابی گفت: اکثر بازیکنان شهرستانی در تمام رشته ها به صورت رایگان کار می کنند و حقوقی دریافت نمی کنند، وزیر ورزش زمانی که به بروجرد آمدند به هیئت اسکواش قول دادند که کمک مالی کنند.

ترابی سرپرست تیم اسکواش تربیت بروجرد در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراندر مورد وضعیت اسکواش بروجرد اظهار داشت: یک ماه آخر لیگ رئیس اسکواش تغییر کرد و بهار مسئولیت اسکواش را بر عهده گرفت.

ترابی در ادامه افزود: توسط اسپانسر تکنوبوتون هزینه ها تقبل شد و تغییراتی جزئی زیر نظر بهار در سالن انجام گرفت.

سرپرست اسکواش بروجرد در مورد مشکلات بیان کرد: در حال حاضر تمرینات رو روال عادی انجام می گیرد تا وضعیت مالی و اسپانسر مشخص و ثابت شود اکثر بازیکنان شهرستانی به صورت رایگان فعالیت می کنند و اسکواش هم جز این تیم ها است مشکل بعدی مبلغی است که دولت از تیم ها برای اجاره اماکن ورزشی در حین مسابقات در اختیار تیم ها قرار می دهد می گیرد به طور مثال برای استفاده از استخر ماهی ده تا پانزده میلیون تومان دولت دریافت می کند این نمونه کوچکی از این موارد است.

سرپرست اسکوارش بروجرد در خاتمه خاطر نشان کرد: زمانی که وزیر ورزش آمدند بروجرد تا به محل تولد خود سری بزنند با وی دیداری داشتیم و قول هایی دادند مبنی بر این که کمکی به هیئت های ورزشی بروجرد کنند و اسکواش بروجرد را ساپورت کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر