|
|
کدخبر: ۱۶۰۸۶۶

برای قهرمانی در لیگ به کسی قول ندادیم

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فولاد خوزستان امسال بسیار خوب بسته شد و توانستیم با مدیریت خوب باشگاه و کادر فنی به موفقیت برسیم.

مهدی بدرلو در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد موفقیت های فولاد خوزستان در فصل جاری عنوان کرد: در همان ابتدای فصل مدیریت خوب باشگاه و کادر فنی با دانش تیم نفرات خوبی را برای تیم امسال انتخاب کردند. ما در هر پست ۲ یا ۳ بازیکن هم سطح داشتیم که این کمک زیادی به ما کرد.

وی افزود: شاید در برخی از مسابقات ۴ بازیکن اصلی تیم حضور نداشتند اما با حضور نفرات جایگزین تفاوت چندانی احساس نمی شد و این در نهایت منتج به نتیجه گیری فولاد خوزستان و قهرمانی ما در لیگ برتر شد. خدا را شکر در آسیا نیز جایگاه خوبی داریم و صعودمان به مرحله بعد قطعی شده است.

هافبک فولاد خوزستان در ادامه با اشاره به اینکه آیا فولاد می تواند به روند موفقیت خود در لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهد، خاطر نشان کرد: چیزی که امسال از فولاد دیدیم این است که روند تیم ما همواره رو به رشد بوده است. با توجه به اینکه بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رفت و برگشت است می توانیم در آن مسابقه به موفقیت برسیم و به مرحله بعد راه پیدا کنیم. ما در اهواز به هیچ تیمی باج نمی دهیم.

بدرلو با اشاره به اینکه برای قهرمانی لیگ برتر به هیچ کس قولی نداده بودم و حالا برخی از بازیکنان می گویند می توانند در آسیا قهرمان شوند، یادآور شد: باید واقع بین باشیم. ما در لیگ برتر قول قهرمانی ندادیم و طبق اعلام حسین فرکی از همان ابتدا می خواستیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بگیریم. اکنون نیز هدف ما بسیار طبقه بندی شده است و ابتدا تمام فکر و ذهنمان صعود از مرحله یک هشتم نهایی است. سپس ادامه مسابقات در فصل آینده برگزار می شود و می توان با یک برنامه ریزی مناسب به فکر موفقیت در آن دیدارها بود.

هافبک فولاد خوزستان در پاسخ به این سؤال که آیا با این تیم قرارداد دارد، تصریح کرد: قراردادم با فولاد به اتمام رسیده و باید منتظر پایان بازی های آسیایی بمانم. هنوز از طرف باشگاه چیزی به من گفته نشده است. منتظرم تا به طور کامل از مسابقات فارغ شوم و آن وقت در این مورد می توانیم تصمیم بگیریم.

بدرلو در مورد احتمال رویارویی با سپاهان گفت: سپاهان تیم خوبی است و در نیم فصل دوم روند رو به رشدی داشته اما ما هم فولاد خوزستان هستیم و برایمان فرقی نمی کند مقابل کدام تیم به میدان برویم. خوشبختانه هواداران به قدری از ما حمایت کردند که خیالمان کاملا راحت است.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر