|
|
کدخبر: ۱۶۰۹۷۳

پرسپولیس نباید زمان را از دست بدهد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خداحافظی من از تیم ملی دروغ محض است. نمی دانم چه کسی این حرف را زده است.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد نوری گفت: خداحافظی من از تیم ملی دروغ محض است. نمی دانم چه کسی این حرف را زده است ولی هر زمان کادر تیم ملی اراده کنند با افتخار مثل یک سرباز در خدمت آن خواهم بود. نمی دانم اینکه من از تیم ملی خداحافظی کرده ام را چه کسی به رسانه های خارجی گفته است، اما این خبر دروغ محض است. من به حضور در تیم ملی و پوشیدن پیراهن آن افتخار می کنم و هر زمان که سرمربی تیم ملی صلاح بداند و اراده کند مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی خواهم بود. این وظیفه ای است که از آن شانه خالی نمی کنم. اگر باشم با تمام وجودم برای سربلندی نام ایران و شادی هموطنانم تلاش خواهم کرد و اگر هم حضور نداشته باشم از ته دل برای آن دعا خواهم کرد.

هافبک دفاعی و بازیساز پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از سوی کادر فنی تیم ملی با او صحبتی شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: هیچ صحبتی نشده است. فقط می دانم که نام من جزو پنجاه بازیکنی که برای دریافت ویزای برزیل آنها اقدام شد، وجود داشت. باید دید قسمت چه خواهد بود اما در حال حاضر خبر خاصی نیست و فقط امیدوارم برنامه های آماده سازی تیم ملی بدون هیچ مشکلی انجام شود.

کاپیتان پرسپولیس درباره شرایط تیم تصریح کرد: در حال حاضر که در تعطیلات هستیم. امیدوارم وضعیت هر چه زودتر روشن شود چون همه چیز به هم وصل است. جدا از اینکه منتظریم مسائل ما پیگیری شود، زمان را هم نباید از دست داد. اگر بخواهیم سال بعد طوری عمل کنیم که با اقتدار به سمت قهرمانی برویم و در آسیا هم به مراحل بالاتر صعود کنیم باید هر چه زودتر دست به کار شد و به این منظور ابتدا باید تکلیف باشگاه روشن شود تا کارهایی که لازم است انجام گردد.

انتهای پیام /

ارسال نظر