|
|
کدخبر: ۱۶۰۹۸۰

رباب شهریان امروز با حضور در فدراسیون هندبال از اردوی تیم ملی جوانان دختر بازدید کرد.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از سایت فدراسیون هندبال، رباب شهریان، معاون امور بانوان وزارت ورزش صبح امروز شنبه ۳۰ فروردین و هم زمان با ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز مادر و هفته زن، در جمع صمیمی تعدادی از بانوان پیشکسوت هندبال حضور پیدا کرد و در رابطه با هندبال امروز بانوان و رشد و پیشرفت های فزاینده آن در طی سال های اخیر صحبت کرد.

معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به پتانسیل موجود در هندبال بانوان و حضور خودش در این رشته ورزشی گفت: هندبال بانوان با تلاش مستمر مدیر لایق و جوان این فدراسیون در حوزه بانوان، در مسیر حرفه ای خود قرار گرفته و امروز تمامی تیم های هندبال زن بانوان در قاره آسیا پیشرفت این رشته در بین زنان ایرانی را می بینند و به آن اذعان دارند.

او هم چنین به شاخص های توسعه یافتگی ورزش اشاره کرد و گفت: اگر معیارها و شاخص های حرفه ای توسعه یافتگی ورزش ها را در هندبال بانوان دنبال کنیم به خوبی به این نکته می رسیم که با وجود کمبود امکانات، هندبال بانوان مسیر خود را با جدیت دنبال کرده و آینده ای بسیار خوب را می توان برای آن متصور بود.

شهریان هم چنین به رده های مختلف سنی هندبال بانوان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه هندبال بانوان از پتانسیل سنی خود بهره برداری خوبی کرده و با درایت و مدیریت مسئولان این فدراسیون در آینده بیشتر و بیشتر از این رشته در حوزه بانوان خواهیم شنید.

شهریان در پایان گفت: مطمئنا وزیر ورزش و جوانان هم مطابق آنچه که همیشه در رابطه با آن صحبت کرده پشتیبان ورزش بانوان است و هندبال بانوان هم از این قاعده مستثنی نیست.

در پایان این نشست از پیشکسوتان زن هندبال با اهدای لوح و هدیه ویژه به مناسبت این ایام فرخنده تقدیر و تجلیل شد.

شهریان همچنین از اردوی تیم ملی دختران زیر ۱۹ سال بازدید کرد.

انتهای پیام / م

ارسال نظر