|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۰۷

خبرگزاری تسنیم: مهاجم بارسلونا تاکید کرد از اینکه رقابت های جام جهانی را به خاطر مصدومیت از دست بدهد، می ترسیده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، نیمار بامداد پنجشنبه در فینال جام حذفی اسپانیا در دیداری که کاتالان ها ۲ بر یک مغلوب رئال مادرید شدند و از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماندند از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت شد.

باشگاه بارسلونا روز پنجشنبه اعلام کرد مهاجم ۲۲ ساله کاتالان ها به مدت ۴ هفته از حضور در میادین مسابقه محروم خواهد بود و احتمالاً تمامی دیدارهای باقیمانده فصل ۱۴-۲۰۱۳ لالیگا را از دست خواهد داد.

نیمار در فاصله کمتر از ۲ ماه مانده به آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در گفت و گو با شبکه تلویزیونی «گلوبو تی وی» برزیل گفت: همیشه از اینکه به خاطر مصدومیت جام جهانی را از دست بدهم، می ترسیدم ولی تا ۳ هفته دیگر به شرایط مسابقه خواهم رسید و امیدوارم به بازی آخر بارسلونا در رقابت های لالیگا برسم.

فیلیپه اسکولاری، سرمربی برزیل روی نیمار حساب ویژه ای باز کرده تا سلسائو در خاک خود ششمین عنوان قهرمانی را در رقابت های جام جهانی به دست آورد. دپارتمان پزشکی تیم ملی فوتبال برزیل پس از گفت و گو با باشگاه بارسلونا اعلام کرد نیمار از طریق کار با وزنه و حرکات مخصوص در استخر روی فرم بازخواهد گشت.

نیمار عنوان کرد: اینکه از ترکیب تیم بیرون باشی و قادر به بازی و تمرین نباشی و ببینی که هم تیمی هایت بازی و تمرین می کنند، وحشتناک است.

انتهای پیام /

ارسال نظر