|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۰۸

ایران به دور دوم راه یابد مبالغ دیگری به تیم داده می شود

خبرگزاری تسنیم: وزیر ورزش و جوانان گفت: در صورتی که تیم ملی در جام جهانی به مراحل بعدی صعود کند، مبالغی دیگر به این تیم اختصاص می یابد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی شهرستان خرم آباد در پاسخ به این سوال که قرارداد کی روش تمدید می شود یا خیر؟ گفت: در حال حاضر تیم ملی در اردو به سر می برد و با توجه به نزدیک شدن به جام جهانی نباید به دنبال اینگونه مسائل باشیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه باید همه ورزشکاران و مسئولان به دنبال آرامش در تیم ملی باشند، ادامه داد: تیم های باشگاهی نباید در این زمینه مشکل ساز شوند، بلکه باید آرامش را در تیم ملی ایجاد کنند.

گودرزی عنوان کرد: در حال حاضر کی روش با بازیکنان تیم ملی در اردو به سر می برد و همه باید تلاش کنیم که امسال در جام جهانی موفقیت خوبی کسب کنیم.

وی افزود: امروز مسئولیت ما نسبت به ورزش، سنگین است، چراکه ما نسبت به مردم در زمینه ورزش تعهد داده ایم.

گودرزی یادآور شد: برخی از مطالبات قهرمانان ورزشی در سال های ۹۰ تا ۹۲ پرداخت نشده که طی نشستی با رئیس جمهور، قول مساعد این موضوع را گرفته ایم تا مطالبات آنها محقق شود. اعتباراتی که مورد نیازتیم ملی بوده، تحقق یافته و در این زمینه هیچ گونه مشکلی ندارند.

وی تاکید کرد: در صورتی که تیم ملی در جام جهانی به مراحل بعدی صعود کند، مبالغی دیگر به این تیم اختصاص می یابد.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: لرستان دارای جاذبه های کم نظیری است که اگر در زمینه ورزشی به آن ها توجه شود می توان اردوهای تیم های ملی را در این استان برگزار کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر