|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۱۱

مارتیون بدشانس بوده

سرمربی پیشین رئال مادرید انتقادهای اخیر از لیونل مسی را بی رحمانه خواند.

به گزارشخبرگزاری فارس، بارسلونا در هفته های اخیر روزگار خوشی ندارد و در سه دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا و کوپا دل ری سه شکست پیاپی را متحمل شده است.

آنها در لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکو مادرید شکست خورده و حذف شدند. شکست دور از انتظار آنها مقابل گرانادا در لیگ فوتبال اسپانیا و پس از آن باخت در فینال جام حذفی اسپانیا مقابل رئال مادرید و واگذاری جام قهرمانی به رئال مادرید نمی تواند هواداران دو آتشه این تیم را راضی نگه دارد.

لیونل مسی هم در این سه دیدار در امر گلزنی موفق عمل نکرده که همین موضوع موجب شده تا بسیاری اعلام کنند بروز مشکل های خارج از فوتبال وی موجب افت عملکرد وی و در نتیجه افت نتیجه های بارسلونا شده است.

جان توشاک که پیشینه مربیگری در رئال مادرید را در کارنامه دارد در این مورد گفت: بیرحمانه است اگر مسی را به خاطر شرایط اخیر تیمش سرزنش کنیم. به هیچ وجه نباید او را مورد این سرزنش بیرحمانه قرار داد. مسی هنوز هم در سطح بالایی قرار دارد اما همه از او انتظار بسیار بالایی دارند. نیمار هم بازیکنی درست در سطح گرت بیل است. مشکل هایی که خارج از زمین برای فوتبالیست ها به وجود می آید به رشد آنها در فوتبال نخواهد انجامید.

توشاک افزود: بسیاری بر این باور هستند که بارسلونا بهترین تیم تاریخ است اما شما در بهترین تیم تاریخ نیز پیش از آنکه دیر شود نیاز به تجدید قوا دارید. باید پیش از آنکه سقف فرو بریزد آن را مورد تعمیر قرار داد اما زمانی که از سقف آب می چکد دیگر برای آغاز کردن تعمیرات خیلی دیر است. اتفاق های اخیر در بارسلونا همانند زنگ خطر بوده است. آسیب دیدگی ویکتور والدس، جرارد پیکه و کارلس پویول نشان از بدشانسی تاتا مارتینو دارد. دیدن خاویر ماسکرانو در قلب خط دفاعی بارسلونا خوب نیست. آنجا منطقه پر اهمیتی است. بارسلونا در فصل نقل و انتقال های تابستانی کارهای زیادی دارد که نخستین آن خریدن یک مدافع میانی است.

انتهای پیام / م

ارسال نظر