|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۲۶

خبرگزاری تسنیم: فدراسیون والیبال ایران با ارسال نامه ای به فدراسیون جهانی والیبال اعتراض کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نققل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین تور والیبال ساحلی آسیا – اقیانوسیه هفته پیش با قهرمانی نماینده والیبال ساحلی ایران در شهر سانخولای تایلند به پایان رسید.

سایت فدراسیون جهانی والیبال FIVB در گزارشی از این مسابقات از عراق به عنوان قهرمان این رقابت ها نام برد که این موضوع با اعتراض فدراسیون والیبال ایران روبرو شد و هومن باقری پرس آفیسر فدراسیون والیبال در نامه ای به فدراسیون جهانی نسبت به این اشتباه اعتراض کرد.

لازم به ذکر است چندی پیش کنفدراسیون والیبال آسیا AVC نیز در گزارش مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا از نام عراق برای ایران استفاده کرده بود که پس از اعتراض فدراسیون والیبال ایران این اشتباه را اصلاح کرد.

تیم والیبال ساحلی هیئت والیبال هرمزگان(ایران یک) متشکل از بهمن سالمی و رحمان رئوفی در دیدار نهایی دومین تور آسیا – اقیانوسیه موفق به شکست ۲ بر صفر نیوزلند شد تا به عنوان قهرمان این رقابت ها معرفی شود.

این تیم در مراحل مختلف این بازی ۷ پیروزی متوالی برابر تیم های هند یک، ژاپن یک، فیلیپین، نیوزلند، استرالیا، قزاقستان یک و نیوزلند یک به دست آورد تا با اقتدار در میان قدرتمند ترین تیم های ساحلی قاره آسیا و اقیانوسیه قهرمان این رقابت ها شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر