|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۷۷

از عملکردم در این فصل راضی نیستم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا با ابراز نارضایتی از کارنامه خود در اولین فصل حضورش در نیوکمپ شایعاتی که درباره رفتن مسی از بارسا وجود دارد را تکذیب کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، شکست های اخیر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا و جام حذفی اسپانیا سبب شده حرف و حدیثهایی درباره فرا رسیدن پایان دوران درخشش لیونل مسی در این تیم به وجود آید اما خراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی کاتالا ن ها آینده هموطنش را در جایی غیر از نیوکمپ نمی بیبند.

تاتا مارتینو در تکذیب شایعاتی که از جدایی قریب الوقوع مسی ۲۶ ساله از آبی و اناری ها وجود دارد، گفت: من به طور منظم با بازیکنانم حرف می زنم اما هرگز با هیچ یک از آنها گفت و گوی ویژه ای نداشته ام. در مورد لئو هم این موضوع صدق می کند. ۹۹ درصد دنیا تعجب می کنند وقتی برخی افراد درباره آینده مسی حرف می زنند. برخی حرف ها زده شده که به مغز من هم خطور نکرده است.

وی افزود: به نظرم هیچ کدام از اتفاقاتی که رخ داده نمی تواند روی تصمیم مسی برای ماندن در بارسلونا تاثیر بگذارد چون وقتی بازیکنی مانند او اینگونه بازی می کند تمام چیزهای مربوط به قراردادش را از یاد می برد و تنها روی فوتبالش تمرکز می کند. نمی توانم بفهمم که این حرف و حدیثها درباره آینده مسی از کجا نشات می گیرد. مسی ۱۳ سال است که در بارسلونا حضور دارد و و آینده اش هم در این تیم خواهد بود.

سرمربی آرژانتینی بارسلونا در ادامه به اخباری که در خصوص جدایی او از بارسلونا در پایان فصل منتشر شده اشاره و از تایید این موضوع خودداری کرد اما اذعان داشت که کارنامه اش را در این فصل نمی توان رضایت بخش دانست.

مارتینو ادامه داد: من نگفته ام که تصمیمی به رفتن گرفته ام بلکه گفتم نتایج چیزی را درباره توافقاتی که در مورد قراردادم با بارسلونا داشته ام عوض نمی کند. باید به مدیران باشگاه صحبت کنم و به خاطر نتایج اخیر به همه جواب پس بدهم. هرگز از عملکردم راضی نبوده ام. وقتی نتیجه نمی گیرید، هیچ کسی راضی نیست به خصوص اگر تیم ناکامی تیمی در حد و اندازه بارسلونا باشد. بارسلونا در ۲ تورنمنت دیگر شانسی برای قهرمانی ندارد و در یک تورنمنت باقی مانده هم شانس اش نصفه و نیمه است. این یعنی که من نمی توانم از عملکردم راضی باشم.

انتهای پیام /

ارسال نظر