|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۷۹

خبرگزاری تسنیم: منبعی آگاه در فدراسیون فوتبال نیجریه مدعی شد مربیان این تیم، ایران را که این روزها در آفریقای جنوبی اردو زده است زیرنظر گرفته اند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران روز سه شنبه با ۱۰ بازیکن و بدون دروازه بان در آفریقای جنوبی اردو زد تا اولین مرحله اردوی آماده سازی اش پیش از آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را برگزار کند. قرار است بازیکنان بیشتری در روزهای آینده به این اردو که به منظور آشنایی بیشتر با ویژگی فیزیکی تیم های آفریقایی است، ملحق شوند.

ممکن است ایران به سرمربیگری کارلوس کی روش تیمی ناشناخته در گروه F باشد که آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین هم در آن حضور دارند ولی سازماندهی قوی آنها می تواند رقبایی را که دست کم شان گرفته اند را غافلگیر کند.

یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال نیجریه عنوان کرد که عقاب ها مربیان خود را به آفریقای جنوبی فرستاده اند تا تیم ملی ایران که خیلی از هواداران رقیب جدی نیجریه نمی دانند را زیرنظر بگیرند.

این منبع قابل اطمینان در این خصوص گفت: ما به خوبی آگاه هستیم که تیم ملی ایران در آفریقای جنوبی اردو زده و مربیان ما هم آنجا هستند تا این تیم را زیرنظر داشته باشند.

استفان کِشی، سرمربی نیجریه بارها تأکید کرده که قهرمان آفریقا از هیچ تیمی نمی ترسد ولی در عین حال تیمی را هم دست کم نخواهد گرفت.

انتهای پیام /

ارسال نظر