|
|
کدخبر: ۱۶۳۶۷۵

گمانه زنی رسانه های آلمان:

رسانه های آلمانی با نزدیک شدن به پایان فصل بیشتر از قبل احتمال می دهند اشکان دژاگه، فرزند گمشده هرتابرلین به خانه سابقش بازگردد.

به گزارشخبرگزاری فارس، ۳ هفته قبل کیکر، معتبرترین نشریه فوتبال آلمان در گزارشی که منتشر کرد، بحثحضور احتمالی اشکان دژاگه را تیم هرتابرلین مطرح کرد.

گزارشگر این نشریه آن هنگام در گزارش خود عنوان کرد مسئولان هرتابرلین برای فصل آینده بازیکن ملی پوش ایرانی که اکنون در تیم فولام انگلیس توپ می زند و در سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ خود عضو برلینی ها بوده، را مدنظر قرار داده اند.

نشریه ورزشی البته عنوان کرد ستاره ۲۷ ساله ایرانی در تیمی که فلیکس ماگات در لیگ برتر هدایتش را برعهده دارد، صاحب قراردادی تا سال ۲۰۱۵ است که البته به موجب تبصره ای حتی امکان تمدید خود به خود آن تا سال ۲۰۱۶ نیز وجود دارد.

پس از آنکه این نشریه برای اولین بار بحث«بازگشت لژیونر مورد اعتماد کارلوس کی روش» را به برلین منتشر کرد، دیگر رسانه های آلمان مثل روزنامه آبند سایتونگ، دی ولت و مورگن پست نیز با کند و کاو در تیم هرتا، گزارش های تکمیل تری را منتشر کردند.

تازه ترین خبری که در این زمینه منتشرشده، اختصاص به گزارش پایگاه اخبار نقل وانتقالات فوتبال ژرمن ها دارد که از این موضوع با احتمال بیشتری صحبت کرده است.

براساس این گزارش ستاره خط حمله ایران، نامزدی جدی برای جناحین خط حمله هرتا است.

این رسانه حتی از دژاگه به خاطر سابقه حضور قبلی اش در تیم پایتخت آلمان، به عنوان «فرزند گمشده» نام برده است.

این سایت نوشت: هرتا علاقمند است اشکان را باردیگر به جمع خود بازگرداند. به خصوص که فولام انگلیس در جنگ سقوط است و در صورت وقوع این اتقاق، شانس خوبی برای بازگرداندن وی توسط برلینی ها فراهم می شود.

انتهای پیام / د

ارسال نظر