|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۰۲

بازی نخست از سری مسابقات فینال رقابتهای سری A۱ ایتالیا در حالی با رویارویی دو تیم پروجا و ماچراتا برگزار خواهد شد که احتمالات جایگزین آمار و ارقام دقیق برای پیش بینی این مسابقه شده است.

به گزارشباشگاه خبرنگاران؛ بازی نخست از سری مسابقات فینال رقابتهای سری A۱ ایتالیا امشب با رویارویی دوتیم پروجا و ماچراتا در حالی برگزار می شود که کار شناسان از هرگونه پیش بینی ممانعت کرده و دلیل آن هم حضور تیمی مثل پروجا در این دوره از فینال مسابقات اعلام کرده اند، تیمی که تحولی بزرگ را در این فصل از رقابت ها در والیبال ایتالیا ایجاد کرد و توانست رشد قانونمندی داشته و زمینه حضورش در فینال این بازی ها را خیلی خوب فراهم کند، اتفاقی که هرگز در ابتدای فصل توسط هیچیک از کار شناسان قابل پیش بینی و تصور نبود.

نتایج کلی کسب شده دو فینالیست حاضر در سری A۱ به شرح زیر است:

تیم ماچراتا در رقابتهای فصل در مجموع توانست به ۵۶ امتیاز دست یابد و در کارنامه خود ۱۸ پیروزی، ۴ باخت به ثبت برساند که بطور کلی در ۶۲ ست پیروز شده و ۱۹ ست را از دست داده و توانسته درصدر جدول رده بندی قرار بگیرد. این درحالی است که تیم والیبال پروجا توانسته در مجموع کلی ۴۶ امتیاز بدست آورد و ۱۶ پیروزی و ۶ باخت را به ثبت رسانده و در ۵۵ ست پیروز شده و ۳۲ ست را از دست بدهد ودر پله سوم جدول رده بندی قرار بگیرد.

این درحالی است که بازی نخست از رقابت های فینال درخانه ماچراتا و در سالن پائولو بالدینللی اوزیمو برگزار شده و برخی منابع خبری اعلام کرده اند که ایوان زایتسف به احتمال زیاد در ترکیب ثابت تیم حضور نخواهد داشت. هر چند که این خبر هنوز به طور رسمی مورد تایید قرار نگرفته است و برخی هم اعلام کرده اند که بارانوویچ به جای زایت سف در زمین بازی مقابل پروجا بازی خواهد کرد. حضور بازیکنانی چون استانکوویچ و پودراسکانین، پارودی و کوار تقریباً قطعی است.

اما در مقابل تیم پروجا به سرمربیگری کواچ به احتمال فراوان با همان فلسفه ای که در رقابت های پلی اف ظاهر شد پیش رفته و همچنان با گزینه هایی چون پائولوچی که در دو بازی اخیر رقابت های پلی اف توانست اعتماد بسیاری را جلب کند و همچنین ویویچ، پتریچ، بوتی، بارنه و میتیچ مقابل تیم میزبان پیش رود. موقعیت آتاناسیوویچ هم با توجه به جریمه مالی و هشدارهایی که به وی داده شده در این مسابقه حساس است و او باید در مقایسه با بقیه با حواس جمع تری پیش رود.

در مجموع با توحه به مطالعات صورت گرفته پروجا مسابقه بسیار سختی را در مقابل تیم ماچراتا که از نظر فیزیکی در شرایط بسیار خوبی در طول فصل قرار داشته و کلید موفقیت این تیم به حساب آمده در پیش روی خواهد داشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر