|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۱۹

مشاور فنی تیم ملی جودو: فدراسیون به من پیشنهاد داد به تیم ملی بزرگسالان بروم و من این فرصت را غنیمت شمردم.

عطاالله عباس نژاد مشاور فنی تیم ملی جودو کشورمان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: فکر می کنم وضعیت برای تمرین مناسب وخوب است در این مرحله از اردو نفرات بیشتری دعوت شدند و اردو خیلی پربار شده است.

وی در ادامه افزود: وقتی بخواهیم تیمی از نظر کیفی خوب داشته باشیم باید از نظر کسی دستمان باز باشد وبا برنامه ریزی دقیقی که فدراسیون انجام می دهد می توانیم بهتر روی بچه ها کار کنیم.

در حال حاضر بچه ها با انگیزه کار می کنند وبرای شروع سال جدید که یک ماه از آن گذشته است خیلی خوب است.

عباس نژاد درخصوص حضورش درتیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: من سرمربی تیم ملی جوانان بودم وبه تشخیص مدیر تیم های ملی به عنوان مشاور فنی به تیم بزرگسالان دعوت شدم البته ما شاگردی می کنیم ودرس پس می دهیم ولی با تصمیم فدراسیون من به تیم بزرگسالان آمدم تا بتوانم کمک کنم ومربیان جوان بتواننداز تمرینات ما هر چند کم استفاده کنند ومن چون دوست دارم برای ارتقای پرچم کشورم خدمت کنم این بود که این موقعیت را غنیمت شمردم ودر بزرگسالان درخدمت جودو کشورم هستم وامیدوارم بتوانم کمک کنم.

وی درادامه بیان کرد: بحثجوانگرایی خوب است ما جوانان ونوجوانان شایسته ای داریم به هر حال هدف کلی این است که برای المپیک تیم خوبی داشته باشیم الان دردنیا کسانی درعرصه المپیک مقام می آورند می توان گفت که بین ۱۹تا۲۲ سال سن دارند واکثر بچه های ما دراین رده سنی هستند که برای المپیک می توانند جواب بدهند ما باید دید بازتری داشته باشیم و از این جوانان در سال های آتی بهتر استفاده کنیم.

عباس نژاد در پایان خاطرنشان کرد: شرکت دادن جوانان در اردوی بزرگسالان باعثمی شود که آن ها اعتماد به نفس پیدا بکنند و تاکتیک از همدیگر بگیرند وضمن اینکه هم باعثرشد در پایه می َود وهم در بزرگسالان که بنده با این موضوع موافقم ویکی از نظرات من همین بود که نگذاریم جوانان در جودو به هدر بروند.

انتهای پیام /

ارسال نظر