|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۳۶

خبرگزاری تسنیم: ستاره پیشین آبی واناری پوشان کاتالونیا ابراز امیدواری کرد فرصتی به او داده شود تا به نیوکمپ برگردد و هدایت بارسا را بر عهده بگیرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، رونالد کومان، ستاره پیشین تیم فوتبال بارسلونا گفت خوشحال می شود اگر هدایت این تیم به وی پیشنهاد و به او این فرصت داده شود تا به خانه تیم قدیمی خود بازگردد.

به دنبال نتایج ضعیفی که تیم فوتبال بارسلونا در این فصل کسب کرده است و به نظر می رسد که این تیم دیگر شانسی برای کسب جام در فصل جاری ندارد، گمانه زنی های مختلفی درباره گزینه های جانشینی خراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی حال حاضر بارسا صورت گرفته و نام مربیان مختلفی برده شده است.

در این میان نشریه اسپورت اسپانیا از رونالد کومان، مدافع هلندی که روزهای به یاد ماندنی را در نیوکمپ سپری کرد هم به عنوان یکی از گزینه های محتمل مربیگری در بارسلونا نام برده است و خود او نیز اعلام کرده آماده قبول این مسئولیت است.

کومان که در فاصله سال های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۵ برای بارسلونا باز کرد و در فاصله سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ به عنوان کمک مربی در این تیم مشغول فعالیت بود، اکنون سرمربی تیم فاینورد هلند است اما در پایان فصل جاری به دوره سه ساله حضورش در این تیم پایان می دهد.

وی در گفت وگو با سایت NOS هلند درباره احتمال مربیگری اش در بارسلونا و اینکه آیا اصلاً علاقه ای به انجام این کار دارد یا خیر، گفت: البته که علاقه دارم سرمربی بارسلونا شوم اما هنوز از این باشگاه هیچکس با من تماس نگرفته است.

کومان ۵۱ ساله دوران موفقی را به عنوان سرمربی تیم های ویسته، آژاکس، بنفیکا و پی اس وی آیندهوون تجربه کرد، هرچند به همین اندازه به شهرت و اعتبار او در دوران مربیگری اش در تیم های آلکمار هلند و والنسیای اسپانیا خوشه دار وارد شد.

فاینورد با هدایت کومان در سه فصل متوالی اخیر جزو سه تیم صدرنشین جدول رده بندی لیگ هلند بوده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر