|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۸۳

نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال

خبرگزاری تسنیم: تیم های مهرام و پتروشیمی بندر امام به فینال لیگ برتر بسکتبال رسیدند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم های بسکتبال مهرام و پتروشیمی بندر امام با کسب ۳ پیروزی متوالی مقابل حریفان خود، طبق پیش بینی ها به فینال لیگ برتر بسکتبال رسیدند.

مهرام در حالی از ساعت ۱۶ امروز در سالن دانشگاه آزاد به مصاف این تیم رفت که هر ۲ بازی قبلی خود را در سالن آزادی به سود خود پایان داده بود و فقط به یک پیروزی دیگر برای رسیدن به فینال احتیاج داشت.

شاگردان مصطفی هاشمی، بازی را بهتر شروع کردند و در کوارتر اول، ۲۱ بر ۱۶ پیروز شدند اما پیروزی ۲۲ بر ۱۶ دانشگاه آزاد در کوارتر دوم، همه چیز را در پایان نیمه اول مساوی کرد.

درخشش حامد حدادی که در این بازی در حد یک فوق ستاره برای مهرام بازی کرد، عامل برتری این تیم در ادامه بازی بود. مهرام در نهایت دیدار سوم پلی آف نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال را با نتیجه ۷۲ بر ۶۷ به سود پایان داد تا حضورش را در فینال تثبیت کند.

آنتونی گروندی با ۲۳ امتیاز، ۴ ریباند و ۲ پاس گل، موثرترین بازیکن دانشگاه آزاد بود و در طرف مقابل حامد حدادی ۲۸ امتیاز، ۱۹ ریباند و یک پاس گل برای مهرام کسب کرد تا تیمش به فینال برسد.

در سالن ملت اصفهان، ذوب آهن در سومین دیدار پلی آف نیمه نهایی لیگ برتر نیز نتوانست از پس پتروشیمی بدون شکست برآید و با نتیجه ۸۰ بر ۶۵ مغلوب این تیم شد. جاناتان گیبسون و نژاد سینانوویچ، بازیکنان خارجی پتروشیمی در این بازی عملگرد خوبی داشتند.

گیبسون با ۳۱ امتیاز، ۶ ریباند و ۲ پاس گل، بهترین بازیکن زمین بود. سینانوویچ هم ۱۵ امتیاز، ۰ ریباند و ۲ پاس گل برای پتروشیمی ثبت کرد. در ذوب آهن هم اسلاوکو ورانش، بازیکن مونته نگرویی این تیم با ۲۱ امتیاز و ۱۰ ریباند، موثرترین بازیکن بود.

در مورد تعیین میزبانی، تاریخ برگزاری و تعداد مسابقات بازی فینال دو تیم مهرام و پتروشیمی که به مرحله فینال راه پیداکرده اند، روز یکشنبه آینده تصمیم گیری خواهند کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر