|
|
کدخبر: ۱۶۶۴۷۹

در گفت و گو با تسنیم

خبرگزاری تسنیم: عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: به تیم جوان بنا نمی توان انتقادی وارد کرد.

بهرام مشتاقی در گفت‎ و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر خصوص عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: تیم جوانی در اختیار داشتیم و گرفتن ۵ مدال دور از دسترس نبود. در مجموع تیم عملکرد تقریبا خوبی داشت ولی می توانست یک طلای دیگر نیز به دست آورد.

وی افزود: تیم جوان بود و انتقادی نمی توان به آن داشت، مسابقات نیز در سطح خوبی برگزار شد. به اعتقاد من حاجی پور باید در بین فرنگی کاران بیشتر زحمت می کشید و او نتوانست خودش را خیلی خوب نشان دهد.

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: طاهری در ۶۶ کیلو کشتی گیر جوانی است و به اعتقاد من نمی توانستیم انتظار طلا از او داشته باشیم. کریمی نیز جوان است و ناپخته و روی همین جوانی خود باخت و در آینده بهتر از این نیز خواهد شد.

مشتاقی عنوان کرد: سعید عبدولی باید یا به ۷۱ کیلو بازگردد یا برای وزن ۷۵ کیلوگرم قدرتش را بیشتر کند. قادریان نیز خیلی خوب کار کرد و رفتن روی سکو بهترین عملکرد او بود. با این حال من به علیاری هم انتقاد دارم و او باید حداقل یک نقره می گرفت. من نیز متوجه نشدم که او چگونه در ۲ ثانیه همه چیز را واگذار کرد.

وی گفت: مهدی زاده کاری کرد کارستان و عملکرد فوق العاده ای داشت. اینکه حریف قزاق را در قزاقستان شکست دهیم بسیار خوب است و مهدی زاده کار بزرگی انجام داد با این حال محمد بنا باید در جام جهانی مراقب باشد تا این تیم لطمه نخورد و بهترین تیم جام جهانی باشیم. سومی در آسیا با این تیم جوان و آینده دار خوب است و محمد بنا نباید از این موضوع ناراحت باشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر